Vissza a kereséshez

RAIO TRANSVEST S.R.L.

AktívÁFA-regisztrált

RAIO TRANSVEST S.R.L. este o firmă înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. Compania are ca activitate principală transporturile rutiere de mărfuri și a înregistrat o cifră de afaceri de 434.416 lei în anul 2025.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 32662413 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Hunedoara #3134CAEN 4941 #16579

Általános információk

NévRAIO TRANSVEST S.R.L.
CUI32662413
CégjegyzékszámJ2014000035201
CímATELIERELOR, 1, Municipiul Deva, Hunedoara
Fő CAEN-kód4941
Bejegyzés dátuma16/01/2014
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
CĂLEAN VIORELadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

434 E RON

vs 391 E RON

≈ 86,2 E €

Profit net (2025)

40,7 E RON

vs 1,32 E RON

≈ 8,09 E €

Capitaluri proprii (2025)

-378 E RON

vs -419 E RON

≈ -75 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
434 416
≈ 86,2 E €
40 739
≈ 8,09 E €
1
2024
391 322
≈ 78,7 E €
1320
≈ 265 €
1
2023
294 416
≈ 59,5 E €
9191
≈ 1,86 E €
1
2022
420 986
≈ 85,4 E €
14 491
≈ 2,94 E €
1
2021
381 846
≈ 77,6 E €
-34 117
≈ -6,93 E €
1
2020
274 130
≈ 56,7 E €
-77 806
≈ -16,1 E €
1
2019
296 766
≈ 62,5 E €
-103 593
≈ -21,8 E €
1
2018
310 197
≈ 66,7 E €
-91 790
≈ -19,7 E €
1
2017
255 713
≈ 56 E €
-68 988
≈ -15,1 E €
1
2016
242 386
≈ 54 E €
-75 523
≈ -16,8 E €
1
2015
310 185
≈ 69,8 E €
38 986
≈ 8,77 E €
1
2014
339 411
≈ 76,4 E €
-30 883
≈ -6,95 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

9,4%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

—

Likviditási mutató

0,08

Eszközforgási sebesség

3,08

Árbevétel / alkalmazott

434 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2019-09-03—
2014-01-302019-07-15Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma RAIO TRANSVEST S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 32662413. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RAIO TRANSVEST S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RAIO TRANSVEST S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RAIO TRANSVEST S.R.L., CUI 32662413, nr. Reg. Com. J2014000035201, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RAIO TRANSVEST S.R.L. în 2025?

RAIO TRANSVEST S.R.L. (CUI 32662413) a avut o marjă de profit net de 9,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).