Vissza a kereséshez

QUINTY LOGO LIGHT S.R.L.

AktívÁFA-regisztrált

QUINTY LOGO LIGHT S.R.L. este o firmă înființată în anul 2013 cu sediul în Comuna Certeju de Sus, județul Hunedoara. Compania are ca activitate principală operațiuni de mecanică generală și a înregistrat o cifră de afaceri de 721.289 lei în anul 2025.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 32282198 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Hunedoara #2367CAEN 2553 #253

Általános információk

NévQUINTY LOGO LIGHT S.R.L.
CUI32282198
CégjegyzékszámJ2013000890209
CímPRINCIPALĂ, 146, Sat Certeju de Sus, Comuna Certeju de Sus, Hunedoara
Fő CAEN-kód2553
Bejegyzés dátuma25/09/2013
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

721 E RON

vs 741 E RON

≈ 143 E €

Profit net (2025)

213 E RON

vs 317 E RON

≈ 42,3 E €

Capitaluri proprii (2025)

213 E RON

vs 487 E RON

≈ 42,3 E €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
721 289
≈ 143 E €
213 049
≈ 42,3 E €
2
2024
740 621
≈ 149 E €
317 124
≈ 63,7 E €
1
2023
550 664
≈ 111 E €
131 130
≈ 26,5 E €
2
2022
575 175
≈ 117 E €
157 970
≈ 32 E €
2
2021
475 383
≈ 96,6 E €
202 489
≈ 41,2 E €
1
2020
337 698
≈ 69,8 E €
142 273
≈ 29,4 E €
1
2019
378 082
≈ 79,7 E €
124 257
≈ 26,2 E €
1
2018
437 789
≈ 94,1 E €
267 492
≈ 57,5 E €
1
2017
317 922
≈ 69,6 E €
131 045
≈ 28,7 E €
1
2016
373 566
≈ 83,2 E €
200 830
≈ 44,7 E €
—
2015
155 087
≈ 34,9 E €
53 128
≈ 12 E €
—
2014
169 532
≈ 38,1 E €
71 333
≈ 16 E €
—
2013
5496
≈ 1,24 E €
-884
≈ -200 €
—

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

29,5%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,9%

Likviditási mutató

0,91

Eszközforgási sebesség

1,05

Árbevétel / alkalmazott

361 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2019-03-20—
2013-10-022019-02-04Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma QUINTY LOGO LIGHT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 32282198. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru QUINTY LOGO LIGHT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru QUINTY LOGO LIGHT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea QUINTY LOGO LIGHT S.R.L., CUI 32282198, nr. Reg. Com. J2013000890209, sediu Sat Certeju de Sus, Comuna Certeju de Sus, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are QUINTY LOGO LIGHT S.R.L. în 2025?

QUINTY LOGO LIGHT S.R.L. (CUI 32282198) a avut o marjă de profit net de 29,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).