ENVELOPERS TECHNOLOGIES S.R.L.
ENVELOPERS TECHNOLOGIES S.R.L. este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în municipiul Sibiu. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 228.237 lei și un profit net de 449 lei cu 2 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból
CUI: 31962609 · Pénzügyi egészség
Helyezés 2025: Sibiu #17825CAEN 7219 #488
Általános adatok
Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!
Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.
Igényléskor ingyen jár
Ügyvezetők és képviselők
Forrás: ONRCÁFA
ÁFA-körbe bejelentkezett
ONRC-státusz
Funcțiune
Állapot
Aktív adózó
Osztott ÁFA
Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
0 RON
≈ 0 €
Profit net (2025)
-52,8 E RON
≈ -10,5 E €
Capitaluri proprii (2025)
-65,2 E RON
≈ -12,9 E €
Angajați (2025)
2025
0 RON
| 2013 | 60,3 E RON | Profit net: 48,7 E RON |
|---|---|---|
| 2014 | 171 E RON | Profit net: 99 E RON |
| 2015 | 132 E RON | Profit net: 83,3 E RON |
| 2016 | 131 E RON | Profit net: 86,9 E RON |
| 2017 | 61,5 E RON | Profit net: 37,1 E RON |
| 2018 | 23 E RON | Profit net: 12,5 E RON |
| 2019 | 169 E RON | Profit net: 118 E RON |
| 2020 | 61,3 E RON | Profit net: 16,5 E RON |
| 2021 | 366 E RON | Profit net: 121 E RON |
| 2022 | 1,58 M RON | Profit net: 836 E RON |
| 2023 | 242 E RON | Profit net: 57,2 E RON |
| 2024 | 228 E RON | Profit net: 449 RON |
| 2025 | 0 RON | Profit net: -52,8 E RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 ≈ 0 € | -52 839 ≈ -10,5 E € | 1 |
| 2024 | 228 237 ≈ 45,9 E € | 449 ≈ 90,3 € | 2 |
| 2023 | 241 800 ≈ 48,9 E € | 57 192 ≈ 11,6 E € | 1 |
| 2022 | 1 578 562 ≈ 320 E € | 836 412 ≈ 170 E € | 1 |
| 2021 | 366 335 ≈ 74,5 E € | 121 234 ≈ 24,6 E € | 1 |
| 2020 | 61 278 ≈ 12,7 E € | 16 540 ≈ 3,42 E € | 1 |
| 2019 | 169 113 ≈ 35,6 E € | 118 035 ≈ 24,9 E € | 1 |
| 2018 | 23 000 ≈ 4,94 E € | 12 527 ≈ 2,69 E € | — |
| 2017 | 61 480 ≈ 13,5 E € | 37 076 ≈ 8,12 E € | 1 |
| 2016 | 131 245 ≈ 29,2 E € | 86 851 ≈ 19,3 E € | 1 |
| 2015 | 132 075 ≈ 29,7 E € | 83 348 ≈ 18,8 E € | 1 |
| 2014 | 171 145 ≈ 38,5 E € | 99 017 ≈ 22,3 E € | 1 |
| 2013 | 60 261 ≈ 13,6 E € | 48 667 ≈ 11 E € | — |
Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Azonos cím
Közös ügyvezetővel rendelkező cégek
- CERTIFICA MANAGEMENT S.R.L.
Közös ügyvezető: PAMPU CLAUDIU MIHAI
- PHENOTECH S.R.L.
Közös ügyvezető: PAMPU CLAUDIU MIHAI
- ZIBBO S.R.L.
Közös ügyvezető: PAMPU CLAUDIU MIHAI
ÁFA-időszakok
| Ettől | Eddig | Részletek |
|---|---|---|
| 2019-12-03 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma ENVELOPERS TECHNOLOGIES S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 31962609. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ENVELOPERS TECHNOLOGIES S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru ENVELOPERS TECHNOLOGIES S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea ENVELOPERS TECHNOLOGIES S.R.L., CUI 31962609, nr. Reg. Com. J32/582/2013, sediu Municipiul Sibiu, Sibiu.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.