Vissza a kereséshez

DEZMA AUTO SRL

AktívÁFA-regisztrált

DEZMA AUTO SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în Comuna Sânmartin, județul Bihor. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 13.911.013 lei și un profit net de 2.740.380 lei cu 47 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 31691925 · Pénzügyi egészség

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2025: Bihor #784CAEN 4782 #34

Általános információk

NévDEZMA AUTO SRL
CUI31691925
CégjegyzékszámJ2013000887058
CímFELIX, 81, Sat Sânmartin, Comuna Sânmartin, Bihor
Fő CAEN-kód4782
Bejegyzés dátuma24/05/2013
AdóhatóságAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Bihor
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

11,8 M RON

vs 13,9 M RON

≈ 2,35 M €

Profit net (2025)

1,39 M RON

vs 2,74 M RON

≈ 276 E €

Capitaluri proprii (2025)

15,8 M RON

vs 17,8 M RON

≈ 3,13 M €

Angajați (2025)

38
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
11 845 906
≈ 2,35 M €
1 390 780
≈ 276 E €
38
2024
13 911 013
≈ 2,8 M €
2 740 380
≈ 551 E €
47
2023
14 289 798
≈ 2,89 M €
3 258 918
≈ 659 E €
45
2022
14 343 914
≈ 2,91 M €
3 074 434
≈ 623 E €
47
2021
12 722 447
≈ 2,59 M €
2 627 278
≈ 534 E €
52
2020
10 217 731
≈ 2,11 M €
1 977 278
≈ 409 E €
51
2019
9 104 551
≈ 1,92 M €
600 173
≈ 126 E €
51
2018
9 445 872
≈ 2,03 M €
2 882 436
≈ 619 E €
56
2017
8 054 182
≈ 1,76 M €
2 084 969
≈ 456 E €
55
2016
8 483 722
≈ 1,89 M €
2 217 513
≈ 494 E €
47
2015
7 442 530
≈ 1,67 M €
1 766 563
≈ 397 E €
32
2014
5 538 426
≈ 1,25 M €
1 327 015
≈ 299 E €
22
2013
420 576
≈ 95,2 E €
86 234
≈ 19,5 E €
10

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

11,7%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

8,8%

Likviditási mutató

3,88

Eszközforgási sebesség

0,63

Árbevétel / alkalmazott

312 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2013-06-11—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DEZMA AUTO SRL după CUI?

Cauți CUI 31691925. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DEZMA AUTO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DEZMA AUTO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DEZMA AUTO SRL, CUI 31691925, nr. Reg. Com. J2013000887058, sediu Sat Sânmartin, Comuna Sânmartin, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DEZMA AUTO SRL în 2025?

DEZMA AUTO SRL (CUI 31691925) a avut o marjă de profit net de 11,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).