Vissza a kereséshez

I.N.M. SERVICES SRL

AktívÁFA-regisztrált

I.N.M. SERVICES SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în satul Lovrin, județul Timiș. Activitatea principală este fabricarea articolelor de feronerie conform codului CAEN 2562.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 31243344 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #8868CAEN 2562 #421

Általános információk

NévI.N.M. SERVICES SRL
CUI31243344
CégjegyzékszámJ2013000406358
Cím828/A, Sat Lovrin, Comuna Lovrin, Timiş
Fő CAEN-kód2553
Engedélyezett CAEN-kódok2553331133123315332046907112
Bejegyzés dátuma18.02.2013
AdóhatóságUnitatea Fiscală Orăşenească Sânnicolau Mare
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
GIANI DANIELEadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

620 E RON

vs 515 E RON

≈ 123 E €

Profit net (2025)

234 E RON

vs 310 E RON

≈ 46,5 E €

Capitaluri proprii (2025)

986 E RON

vs 752 E RON

≈ 196 E €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
620 259
≈ 123 E €
234 442
≈ 46,5 E €
2
2024
515 402
≈ 104 E €
309 525
≈ 62,2 E €
1
2023
301 928
≈ 61 E €
163 257
≈ 33 E €
1
2022
110 327
≈ 22,4 E €
-40 017
≈ -8,11 E €
1
2020
164 709
≈ 34,1 E €
19 873
≈ 4,11 E €
1
2019
121 410
≈ 25,6 E €
-59 832
≈ -12,6 E €
1
2018
138 884
≈ 29,8 E €
11 186
≈ 2,4 E €
1
2017
363 245
≈ 79,5 E €
235 684
≈ 51,6 E €
1
2016
265 356
≈ 59,1 E €
195 575
≈ 43,6 E €
1
2015
57 423
≈ 12,9 E €
-15 948
≈ -3,59 E €
1
2014
141 278
≈ 31,8 E €
33 067
≈ 7,44 E €
1
2013
215 488
≈ 48,8 E €
158 608
≈ 35,9 E €
—
2021Erre az évre nem nyújtott be mérleget (ANAF által megerősítve).

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

37,8%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

23,8%

Likviditási mutató

7,31

Eszközforgási sebesség

0,57

Árbevétel / alkalmazott

310 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2017-04-21—
2014-07-212016-04-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2013-03-212014-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.d) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma I.N.M. SERVICES SRL după CUI?

Cauți CUI 31243344. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru I.N.M. SERVICES SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru I.N.M. SERVICES SRL?

Datele de facturare sunt denumirea I.N.M. SERVICES SRL, CUI 31243344, nr. Reg. Com. J2013000406358, sediu Sat Lovrin, Comuna Lovrin, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are I.N.M. SERVICES SRL în 2025?

I.N.M. SERVICES SRL (CUI 31243344) a avut o marjă de profit net de 37,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).