Vissza a kereséshez

GROENLANDA SERV SRL

AktívÁFA-regisztrált

GROENLANDA SERV SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în București Sectorul 1. Activitatea principală este comerțul cu ridicata specializat al altor alimente conform codului CAEN 4638.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 31206044 · Pénzügyi egészség

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2025: București #1596CAEN 4638 #13

Általános információk

NévGROENLANDA SERV SRL
CUI31206044
CégjegyzékszámJ2013001634408
CímION IONESCU DE LA BRAD, 65, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Fő CAEN-kód4632
Bejegyzés dátuma08/02/2013
AdóhatóságDirecţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
DĂNĂILĂ ILIEadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

69,6 M RON

vs 71,3 M RON

≈ 13,8 M €

Profit net (2025)

7,61 M RON

vs 8,29 M RON

≈ 1,51 M €

Capitaluri proprii (2025)

9,62 M RON

vs 8,29 M RON

≈ 1,91 M €

Angajați (2025)

12
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
69 607 149
≈ 13,8 M €
7 608 557
≈ 1,51 M €
12
2024
71 324 166
≈ 14,3 M €
8 293 027
≈ 1,67 M €
10
2023
62 746 741
≈ 12,7 M €
8 009 576
≈ 1,62 M €
10
2022
69 451 445
≈ 14,1 M €
10 310 204
≈ 2,09 M €
9
2021
43 262 244
≈ 8,79 M €
7 606 899
≈ 1,55 M €
9
2020
17 276 481
≈ 3,57 M €
2 143 955
≈ 443 E €
8
2019
23 944 658
≈ 5,05 M €
2 425 411
≈ 511 E €
7
2018
22 595 297
≈ 4,86 M €
2 576 481
≈ 554 E €
7
2017
16 822 538
≈ 3,68 M €
1 054 145
≈ 231 E €
4
2016
7 697 057
≈ 1,71 M €
837 551
≈ 187 E €
3
2015
3 869 881
≈ 871 E €
460 936
≈ 104 E €
2
2014
2 358 554
≈ 531 E €
198 640
≈ 44,7 E €
2
2013
2 393 328
≈ 542 E €
408 075
≈ 92,3 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

10,9%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

79,1%

Likviditási mutató

1,27

Eszközforgási sebesség

1,64

Árbevétel / alkalmazott

5,8 M RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2013-02-26—

Întrebări frecvente

Cum verific firma GROENLANDA SERV SRL după CUI?

Cauți CUI 31206044. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GROENLANDA SERV SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GROENLANDA SERV SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GROENLANDA SERV SRL, CUI 31206044, nr. Reg. Com. J2013001634408, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GROENLANDA SERV SRL în 2025?

GROENLANDA SERV SRL (CUI 31206044) a avut o marjă de profit net de 10,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).