ARNICA SRL
ARNICA SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în satul Becicherecu Mic, județul Timiș. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul al produselor farmaceutice conform codului CAEN 4773.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból
CUI: 3038433 · Pénzügyi egészség
Helyezés 2025: Timiș #4137CAEN 4773 #1320
Általános információk
Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!
Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.
Igényléskor ingyen jár
Igazgatók és törvényes képviselők
Forrás: ONRCÁFA
ÁFA-körbe bejelentkezett
ONRC-státusz
Funcțiune
Állapot
Aktív adózó
Osztott ÁFA
Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
1,91 M RON
≈ 380 E €
Profit net (2025)
216 E RON
≈ 42,9 E €
Capitaluri proprii (2025)
322 E RON
≈ 64 E €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 914 758 ≈ 380 E € | 216 393 ≈ 42,9 E € | 0 |
| 2024 | 1 786 758 ≈ 359 E € | 311 344 ≈ 62,6 E € | — |
| 2023 | 1 636 839 ≈ 331 E € | 269 349 ≈ 54,5 E € | — |
| 2022 | 1 209 660 ≈ 245 E € | 153 819 ≈ 31,2 E € | — |
| 2021 | 1 349 639 ≈ 274 E € | 246 476 ≈ 50,1 E € | — |
| 2020 | 1 230 555 ≈ 254 E € | 313 373 ≈ 64,8 E € | — |
| 2019 | 1 200 157 ≈ 253 E € | 195 568 ≈ 41,2 E € | — |
| 2018 | 1 278 166 ≈ 275 E € | 180 038 ≈ 38,7 E € | — |
| 2017 | 1 229 114 ≈ 269 E € | 186 507 ≈ 40,8 E € | — |
| 2016 | 1 151 868 ≈ 256 E € | 171 918 ≈ 38,3 E € | — |
| 2015 | 945 986 ≈ 213 E € | 142 114 ≈ 32 E € | 3 |
| 2014 | 815 420 ≈ 183 E € | 168 320 ≈ 37,9 E € | 3 |
| 2013 | 755 939 ≈ 171 E € | 190 200 ≈ 43 E € | — |
| 2012 | 642 032 ≈ 144 E € | 132 240 ≈ 29,7 E € | — |
Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Pénzügyi mutatók 2025
Nettó profitmarzs
11,3%
Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)
67,1%
Likviditási mutató
1,82
Eszközforgási sebesség
2,74
Árbevétel / alkalmazott
—
Istoric
Vezi și
ÁFA-időszakok
| Ettől | Eddig | Részletek |
|---|---|---|
| 2004-05-01 | — | |
| 1996-10-01 | 2002-08-31 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma ARNICA SRL după CUI?
Cauți CUI 3038433. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ARNICA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru ARNICA SRL?
Datele de facturare sunt denumirea ARNICA SRL, CUI 3038433, nr. Reg. Com. J1992003220350, sediu Sat Becicherecu Mic, Comuna Becicherecu Mic, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are ARNICA SRL în 2025?
ARNICA SRL (CUI 3038433) a avut o marjă de profit net de 11,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).