Vissza a kereséshez

LUCA OIL SEVERIN SRL

AktívÁFA-regisztrált

LUCA OIL SEVERIN SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în satul Malovăț, județul Mehedinți. Activitatea principală este comerțul cu ridicata al autovehiculelor conform codului CAEN 4671.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 30141281 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Mehedinți #1311CAEN 4671 #408

Általános információk

NévLUCA OIL SEVERIN SRL
CUI30141281
CégjegyzékszámJ2012000161254
CímMALOVĂŢ, 248, Sat Malovăţ, Comuna Malovăţ, Mehedinţi
Fő CAEN-kód4681
Bejegyzés dátuma03/05/2012
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
GOGOAŞE STELUŢAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

452 E RON

vs 486 E RON

≈ 89,7 E €

Profit net (2025)

-45,1 E RON

vs -34,5 E RON

≈ -8,96 E €

Capitaluri proprii (2025)

15,9 E RON

vs 61 E RON

≈ 3,15 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
452 000
≈ 89,7 E €
-45 147
≈ -8,96 E €
1
2024
485 555
≈ 97,6 E €
-34 531
≈ -6,94 E €
1
2023
577 459
≈ 117 E €
-70 144
≈ -14,2 E €
1
2022
766 909
≈ 156 E €
23 286
≈ 4,72 E €
1
2021
615 995
≈ 125 E €
-43 903
≈ -8,92 E €
1
2020
722 370
≈ 149 E €
61 604
≈ 12,7 E €
1
2019
687 738
≈ 145 E €
36 302
≈ 7,65 E €
1
2018
682 825
≈ 147 E €
1849
≈ 397 €
1
2017
536 655
≈ 117 E €
-22 175
≈ -4,85 E €
1
2016
717 756
≈ 160 E €
123 599
≈ 27,5 E €
1
2015
1 043 731
≈ 235 E €
151 156
≈ 34 E €
1
2014
782 778
≈ 176 E €
29 450
≈ 6,63 E €
1
2013
687 339
≈ 156 E €
67 937
≈ 15,4 E €
—
2012
312 326
≈ 70,1 E €
11 145
≈ 2,5 E €
0

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

-10%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

-284,4%

Likviditási mutató

0,83

Eszközforgási sebesség

0,98

Árbevétel / alkalmazott

452 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2012-05-09—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LUCA OIL SEVERIN SRL după CUI?

Cauți CUI 30141281. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LUCA OIL SEVERIN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LUCA OIL SEVERIN SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LUCA OIL SEVERIN SRL, CUI 30141281, nr. Reg. Com. J2012000161254, sediu Sat Malovăţ, Comuna Malovăţ, Mehedinţi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LUCA OIL SEVERIN SRL în 2025?

LUCA OIL SEVERIN SRL (CUI 30141281) a avut o marjă de profit net de -10% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).