CAMAD FLAVORS SRL
CAMAD FLAVORS SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în București Sectorul 1. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 11.309.090 lei și un profit net de 674.927 lei cu 3 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból
CUI: 30097496 · Pénzügyi egészség
Helyezés 2025: București #7353CAEN 4686 #37
Általános adatok
Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!
Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.
Igényléskor ingyen jár
Ügyvezetők és képviselők
Forrás: ONRCÁFA
ÁFA-körbe bejelentkezett
ONRC-státusz
Funcțiune
Állapot
Aktív adózó
Osztott ÁFA
Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
9,24 M RON
≈ 1,83 M €
Profit net (2025)
708 E RON
≈ 140 E €
Capitaluri proprii (2025)
960 E RON
≈ 191 E €
Angajați (2025)
2025
9,24 M RON
| 2012 | 2,38 M RON | Profit net: 356 E RON |
|---|---|---|
| 2013 | 4,92 M RON | Profit net: 233 E RON |
| 2014 | 4,22 M RON | Profit net: 34,9 E RON |
| 2015 | 6,22 M RON | Profit net: 851 E RON |
| 2016 | 5,62 M RON | Profit net: 261 E RON |
| 2017 | 6,95 M RON | Profit net: 19,9 E RON |
| 2018 | 8,21 M RON | Profit net: 298 E RON |
| 2019 | 6,75 M RON | Profit net: 179 E RON |
| 2020 | 11,9 M RON | Profit net: 192 E RON |
| 2021 | 7,62 M RON | Profit net: 937 E RON |
| 2022 | 7,57 M RON | Profit net: 97,6 E RON |
| 2023 | 9 M RON | Profit net: 550 E RON |
| 2024 | 11,3 M RON | Profit net: 675 E RON |
| 2025 | 9,24 M RON | Profit net: 708 E RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 9 236 966 ≈ 1,83 M € | 707 828 ≈ 140 E € | 3 |
| 2024 | 11 309 090 ≈ 2,27 M € | 674 927 ≈ 136 E € | 3 |
| 2023 | 8 995 557 ≈ 1,82 M € | 550 106 ≈ 111 E € | 3 |
| 2022 | 7 569 558 ≈ 1,53 M € | 97 560 ≈ 19,8 E € | 3 |
| 2021 | 7 620 354 ≈ 1,55 M € | 937 338 ≈ 191 E € | 3 |
| 2020 | 11 850 478 ≈ 2,45 M € | 191 667 ≈ 39,6 E € | 3 |
| 2019 | 6 751 997 ≈ 1,42 M € | 179 212 ≈ 37,8 E € | 3 |
| 2018 | 8 214 991 ≈ 1,77 M € | 297 970 ≈ 64 E € | 3 |
| 2017 | 6 947 926 ≈ 1,52 M € | 19 859 ≈ 4,35 E € | 4 |
| 2016 | 5 618 946 ≈ 1,25 M € | 261 283 ≈ 58,2 E € | 1 |
| 2015 | 6 215 513 ≈ 1,4 M € | 850 739 ≈ 191 E € | — |
| 2014 | 4 219 383 ≈ 949 E € | 34 853 ≈ 7,84 E € | 1 |
| 2013 | 4 917 751 ≈ 1,11 M € | 233 221 ≈ 52,8 E € | — |
| 2012 | 2 378 064 ≈ 534 E € | 355 530 ≈ 79,8 E € | 1 |
Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Pénzügyi mutatók 2025
Nettó profitmarzs
7,7%
Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)
73,7%
Likviditási mutató
0,64
Eszközforgási sebesség
1,62
Árbevétel / alkalmazott
3,08 M RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Azonos cím
Közös ügyvezetővel rendelkező cégek
- EQUANIM S.R.L.
Közös ügyvezető: SAFTA RALUCA
- FANTASTIC ICE CREAM S.R.L.
Közös ügyvezető: SAFTA RALUCA
- MANIFOLD HOLDING S.R.L.
Közös ügyvezető: SAFTA RALUCA
- CAMAD FABS S.R.L.
Közös ügyvezető: SAFTA RALUCA
ÁFA-időszakok
| Ettől | Eddig | Részletek |
|---|---|---|
| 2012-05-16 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma CAMAD FLAVORS SRL după CUI?
Cauți CUI 30097496. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CAMAD FLAVORS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru CAMAD FLAVORS SRL?
Datele de facturare sunt denumirea CAMAD FLAVORS SRL, CUI 30097496, nr. Reg. Com. J2012004580400, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are CAMAD FLAVORS SRL în 2025?
CAMAD FLAVORS SRL (CUI 30097496) a avut o marjă de profit net de 7,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).