Vissza a kereséshez

ROMZIN SRL

AktívÁFA-regisztrált

ROMZIN SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în satul Lilieci, comuna Hemeiuș, județul Bacău. Activitatea principală este fabricarea aparatelor de distribuție și control a electricității conform codului CAEN 2712.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 30030003 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Bacău #1188CAEN 2712 #73

Általános információk

NévROMZIN SRL
CUI30030003
CégjegyzékszámJ4/309/2012
CímLILIECI, 546, Sat Lilieci, Comuna Hemeiuş, Bacău
Fő CAEN-kód2712
Bejegyzés dátuma04/04/2012
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,27 M RON

vs 3,18 M RON

≈ 648 E €

Profit net (2025)

559 E RON

vs 570 E RON

≈ 111 E €

Capitaluri proprii (2025)

560 E RON

vs 3,75 M RON

≈ 111 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 265 934
≈ 648 E €
558 817
≈ 111 E €
1
2024
3 177 982
≈ 639 E €
570 280
≈ 115 E €
1
2023
3 233 433
≈ 654 E €
1 211 171
≈ 245 E €
1
2022
3 972 587
≈ 806 E €
1 295 898
≈ 263 E €
3
2021
2 199 189
≈ 447 E €
332 862
≈ 67,6 E €
2
2020
1 873 115
≈ 387 E €
163 596
≈ 33,8 E €
2
2019
1 766 220
≈ 372 E €
184 252
≈ 38,8 E €
2
2018
1 563 857
≈ 336 E €
170 753
≈ 36,7 E €
2
2017
1 332 453
≈ 292 E €
218 193
≈ 47,8 E €
2
2016
2 195 596
≈ 489 E €
214 776
≈ 47,8 E €
2
2015
2 035 863
≈ 458 E €
254 850
≈ 57,3 E €
2
2014
940 883
≈ 212 E €
25 096
≈ 5,65 E €
2
2013
788 429
≈ 178 E €
86 226
≈ 19,5 E €
1
2012
143 337
≈ 32,2 E €
19 375
≈ 4,35 E €
—

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

17,1%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,8%

Likviditási mutató

0,9

Eszközforgási sebesség

0,47

Árbevétel / alkalmazott

3,27 M RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2012-05-04—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ROMZIN SRL după CUI?

Cauți CUI 30030003. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ROMZIN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ROMZIN SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ROMZIN SRL, CUI 30030003, nr. Reg. Com. J4/309/2012, sediu Sat Lilieci, Comuna Hemeiuş, Bacău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ROMZIN SRL în 2025?

ROMZIN SRL (CUI 30030003) a avut o marjă de profit net de 17,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).