Vissza a kereséshez

AS PREMIUM OPTICA SRL

AktívÁFA-regisztrált

AS PREMIUM OPTICA SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.998.090 lei și un profit net de 376.880 lei cu 4 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 29591231 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #4012CAEN 4778 #475

Általános információk

NévAS PREMIUM OPTICA SRL
CUI29591231
CégjegyzékszámJ2012000165359
CímStr. PAUL CONSTANTINESCU, 41, Municipiul Timişoara, Timiş
Fő CAEN-kód4778
Engedélyezett CAEN-kódok47744778
Bejegyzés dátuma25.01.2012
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
BERGHIAN ADINAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2 M RON

vs 1,76 M RON

≈ 397 E €

Profit net (2025)

377 E RON

vs 365 E RON

≈ 74,8 E €

Capitaluri proprii (2025)

380 E RON

vs 843 E RON

≈ 75,3 E €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 998 090
≈ 397 E €
376 880
≈ 74,8 E €
4
2024
1 764 776
≈ 355 E €
365 408
≈ 73,5 E €
4
2023
1 635 365
≈ 331 E €
376 740
≈ 76,2 E €
4
2022
1 477 277
≈ 300 E €
389 929
≈ 79,1 E €
4
2021
1 397 188
≈ 284 E €
408 476
≈ 83 E €
4
2020
1 038 164
≈ 215 E €
265 570
≈ 54,9 E €
4
2019
1 320 498
≈ 278 E €
402 621
≈ 84,8 E €
4
2018
1 151 865
≈ 248 E €
350 963
≈ 75,4 E €
4
2017
936 810
≈ 205 E €
181 177
≈ 39,7 E €
4
2016
812 086
≈ 181 E €
117 300
≈ 26,1 E €
5
2015
697 023
≈ 157 E €
83 885
≈ 18,9 E €
5
2014
626 479
≈ 141 E €
95 218
≈ 21,4 E €
3
2013
492 455
≈ 111 E €
125 441
≈ 28,4 E €
1
2012
317 768
≈ 71,3 E €
47 703
≈ 10,7 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

18,9%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,3%

Likviditási mutató

0,7

Eszközforgási sebesség

1,34

Árbevétel / alkalmazott

500 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2012-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma AS PREMIUM OPTICA SRL după CUI?

Cauți CUI 29591231. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AS PREMIUM OPTICA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru AS PREMIUM OPTICA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea AS PREMIUM OPTICA SRL, CUI 29591231, nr. Reg. Com. J2012000165359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are AS PREMIUM OPTICA SRL în 2025?

AS PREMIUM OPTICA SRL (CUI 29591231) a avut o marjă de profit net de 18,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).