Vissza a kereséshez

AGROSANTEX SRL

AktívÁFA-regisztrált

AGROSANTEX SRL este o companie înființată în anul 2012 cu sediul în Comuna Gherăseni, Buzău. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 0111 pentru cultivarea cerealelor, plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 29516485 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Buzău #8861CAEN 0111 #8512

Általános információk

NévAGROSANTEX SRL
CUI29516485
CégjegyzékszámJ10/4/2012
CímGHERĂSENI, Comuna Gherăseni, Buzău
Fő CAEN-kód111
Bejegyzés dátuma06/01/2012
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
NECULA DUMITRUadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Venituri totale (2025)

228 E RON

vs 250 E RON

≈ 45,3 E €

Profit net (2025)

47,1 E RON

vs 154 E RON

≈ 9,35 E €

Capitaluri proprii (2025)

1,42 M RON

vs 1,37 M RON

≈ 281 E €

Angajați (2025)

0
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
228 007
≈ 45,3 E €
47 102
≈ 9,35 E €
0
2024
250 052
≈ 50,3 E €
153 744
≈ 30,9 E €
0
2023
146 816
≈ 29,7 E €
-40 871
≈ -8,26 E €
0
2022
119 265
≈ 24,2 E €
-106 016
≈ -21,5 E €
0
2021
474 548
≈ 96,4 E €
405 050
≈ 82,3 E €
1
2020
143 876
≈ 29,7 E €
-26 429
≈ -5,46 E €
0
2019
383 514
≈ 80,8 E €
142 865
≈ 30,1 E €
0
2018
427 463
≈ 91,9 E €
87 000
≈ 18,7 E €
0
2017
500 164
≈ 109 E €
454 703
≈ 99,5 E €
0
2016
283 021
≈ 63 E €
33 507
≈ 7,46 E €
0
2015
589 370
≈ 133 E €
256 856
≈ 57,8 E €
—
2014
346 635
≈ 78 E €
16 848
≈ 3,79 E €
0
2013
272 405
≈ 61,6 E €
-4906
≈ -1,11 E €
—
2012
266 703
≈ 59,9 E €
-1933
≈ -434 €
—

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

110,1%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

3,3%

Likviditási mutató

16,81

Eszközforgási sebesség

0,03

Árbevétel / alkalmazott

—

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2012-03-22—

Întrebări frecvente

Cum verific firma AGROSANTEX SRL după CUI?

Cauți CUI 29516485. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AGROSANTEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru AGROSANTEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea AGROSANTEX SRL, CUI 29516485, nr. Reg. Com. J10/4/2012, sediu Comuna Gherăseni, Buzău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are AGROSANTEX SRL în 2025?

AGROSANTEX SRL (CUI 29516485) a avut o marjă de profit net de 110,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).