Vissza a kereséshez

ASSETS MANAGEMENT RESOURCES SRL

Radiată

CUI: 29452748 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2024: București #100330CAEN 7490 #3467

Általános adatok

NévASSETS MANAGEMENT RESOURCES SRL
CUI29452748
CégjegyzékszámJ40/14892/2011
CímStr. NUVELEI, 52, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Fő CAEN-kód7490
Engedélyezett CAEN-kódok6920702271127490
Bejegyzés dátuma14/12/2011
AdóhatóságAdministraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. november 7.

Ügyvezetők és képviselők

Forrás: ONRC
C******* R*** C*********administrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Radiată

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Venituri totale (2024)

269 E RON

vs 139 E RON

≈ 54 E €

Profit net (2024)

47,7 E RON

vs 69,6 E RON

≈ 9,6 E €

Capitaluri proprii (2024)

26,2 E RON

vs -22,5 E RON

≈ 5,27 E €

Angajați (2024)

1

2024

269 E RON

+93%față de 2023Profit net47,7 E RON
Venituri totale și profit net, pe ani
2012120 E RONProfit net: 93,2 E RON
2013123 E RONProfit net: 89,7 E RON
201486,7 E RONProfit net: 41,4 E RON
2015115 E RONProfit net: 83,7 E RON
2016160 E RONProfit net: 119 E RON
2017215 E RONProfit net: 131 E RON
2018169 E RONProfit net: 103 E RON
201956,2 E RONProfit net: -5,26 E RON
202097,5 E RONProfit net: 63,3 E RON
202154,1 E RONProfit net: 11,7 E RON
2022124 E RONProfit net: -739 E RON
2023139 E RONProfit net: 69,6 E RON
2024269 E RONProfit net: 47,7 E RON
AnVenituri totaleProfit netAng.
2024
268 514
≈ 54 E €
47 738
≈ 9,6 E €
1
2023
139 450
≈ 28,2 E €
69 598
≈ 14,1 E €
1
2022
124 077
≈ 25,2 E €
-739 139
≈ -150 E €
1
2021
54 103
≈ 11 E €
11 735
≈ 2,38 E €
1
2020
97 506
≈ 20,2 E €
63 264
≈ 13,1 E €
1
2019
56 245
≈ 11,9 E €
-5260
≈ -1,11 E €
1
2018
169 373
≈ 36,4 E €
103 169
≈ 22,2 E €
2
2017
214 723
≈ 47 E €
131 005
≈ 28,7 E €
2
2016
159 825
≈ 35,6 E €
119 126
≈ 26,5 E €
1
2015
114 543
≈ 25,8 E €
83 726
≈ 18,8 E €
1
2014
86 708
≈ 19,5 E €
41 387
≈ 9,31 E €
1
2013
123 367
≈ 27,9 E €
89 721
≈ 20,3 E €
—
2012
120 295
≈ 27 E €
93 190
≈ 20,9 E €
1
2025Erre az évre nem nyújtott be mérleget (ANAF által megerősítve).

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2024

Nettó profitmarzs

54%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

182%

Likviditási mutató

2,59

Eszközforgási sebesség

2,42

Árbevétel / alkalmazott

88,4 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ASSETS MANAGEMENT RESOURCES SRL după CUI?

Cauți CUI 29452748. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ASSETS MANAGEMENT RESOURCES SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ASSETS MANAGEMENT RESOURCES SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ASSETS MANAGEMENT RESOURCES SRL, CUI 29452748, nr. Reg. Com. J40/14892/2011, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ASSETS MANAGEMENT RESOURCES SRL în 2024?

ASSETS MANAGEMENT RESOURCES SRL (CUI 29452748) a avut o marjă de profit net de 54% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).