Vissza a kereséshez

CORANIS YAN CONSTRUCT SRL

AktívÁFA-regisztrált

CORANIS YAN CONSTRUCT SRL este o firmă înființată în anul 2011 cu sediul în Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Olt. Compania are ca activitate principală lucrări de instalații electrice și a înregistrat cifra de afaceri de 1.233.709 lei în anul 2025.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 29438735 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Olt #1494CAEN 4321 #2031

Általános információk

NévCORANIS YAN CONSTRUCT SRL
CUI29438735
CégjegyzékszámJ2011000763284
CímStr. VICTORIEI, 10, Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Olt
Fő CAEN-kód4321
Bejegyzés dátuma12/12/2011
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
MITRU IONEL-JANadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,23 M RON

vs 1,38 M RON

≈ 245 E €

Profit net (2025)

367 E RON

vs 817 E RON

≈ 72,8 E €

Capitaluri proprii (2025)

378 E RON

vs 818 E RON

≈ 75 E €

Angajați (2025)

9
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 233 709
≈ 245 E €
367 023
≈ 72,8 E €
9
2024
1 384 508
≈ 278 E €
817 310
≈ 164 E €
6
2023
750 221
≈ 152 E €
319 267
≈ 64,5 E €
7
2022
232 251
≈ 47,1 E €
-135 072
≈ -27,4 E €
7
2021
354 779
≈ 72,1 E €
-85 378
≈ -17,4 E €
9
2020
752 961
≈ 156 E €
325 278
≈ 67,2 E €
9
2019
75 975
≈ 16 E €
-116 202
≈ -24,5 E €
3
2018
36 152
≈ 7,77 E €
-76 081
≈ -16,3 E €
4
2017
51 703
≈ 11,3 E €
-186 520
≈ -40,8 E €
8
2016
210 036
≈ 46,8 E €
2145
≈ 478 €
9
2015
159 009
≈ 35,8 E €
1408
≈ 317 €
4
2014
234 898
≈ 52,9 E €
80 594
≈ 18,1 E €
4
2013
204 953
≈ 46,4 E €
-37 667
≈ -8,52 E €
8
2012
481 723
≈ 108 E €
-32 657
≈ -7,33 E €
8

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

29,7%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

97,1%

Likviditási mutató

4,71

Eszközforgási sebesség

2,58

Árbevétel / alkalmazott

137 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2011-12-30—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CORANIS YAN CONSTRUCT SRL după CUI?

Cauți CUI 29438735. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CORANIS YAN CONSTRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CORANIS YAN CONSTRUCT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CORANIS YAN CONSTRUCT SRL, CUI 29438735, nr. Reg. Com. J2011000763284, sediu Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Olt.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CORANIS YAN CONSTRUCT SRL în 2025?

CORANIS YAN CONSTRUCT SRL (CUI 29438735) a avut o marjă de profit net de 29,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).