Vissza a kereséshez

CATIMAGUA SRL

AktívÁFA-regisztrált

CATIMAGUA SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în sat Ferești, comuna Ferești, județul Vaslui. Activitatea principală este cultivarea cerealelor, plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 29419938 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Vaslui #824CAEN 0111 #2954

Általános információk

NévCATIMAGUA SRL
CUI29419938
CégjegyzékszámJ2011000443379
CímProf.Ana Oprea, 5, Sat Fereşti, Comuna Fereşti, Vaslui
Fő CAEN-kód111
Engedélyezett CAEN-kódok01110113016149415210
Bejegyzés dátuma06/12/2011
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,87 M RON

vs 2,75 M RON

≈ 371 E €

Profit net (2025)

800 E RON

vs 675 E RON

≈ 159 E €

Capitaluri proprii (2025)

3,22 M RON

vs 2,52 M RON

≈ 639 E €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 870 441
≈ 371 E €
800 120
≈ 159 E €
3
2024
2 754 869
≈ 554 E €
675 032
≈ 136 E €
2
2023
2 731 119
≈ 552 E €
-454 356
≈ -91,9 E €
2
2022
659 045
≈ 134 E €
549 830
≈ 111 E €
2
2021
3 272 855
≈ 665 E €
1 875 778
≈ 381 E €
1
2020
1 092 581
≈ 226 E €
140 209
≈ 29 E €
1
2019
1 423 049
≈ 300 E €
449 225
≈ 94,7 E €
1
2018
1 208 454
≈ 260 E €
320 727
≈ 68,9 E €
1
2017
948 257
≈ 208 E €
188 419
≈ 41,2 E €
1
2016
1 286 338
≈ 286 E €
379 286
≈ 84,5 E €
1
2015
804 148
≈ 181 E €
93 623
≈ 21,1 E €
2
2014
870 296
≈ 196 E €
182 791
≈ 41,1 E €
2
2013
725 014
≈ 164 E €
175 625
≈ 39,7 E €
1
2012
137 320
≈ 30,8 E €
37 357
≈ 8,38 E €
—

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

42,8%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

24,8%

Likviditási mutató

3,9

Eszközforgási sebesség

0,51

Árbevétel / alkalmazott

623 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2012-10-05—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CATIMAGUA SRL după CUI?

Cauți CUI 29419938. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CATIMAGUA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CATIMAGUA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CATIMAGUA SRL, CUI 29419938, nr. Reg. Com. J2011000443379, sediu Sat Fereşti, Comuna Fereşti, Vaslui.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CATIMAGUA SRL în 2025?

CATIMAGUA SRL (CUI 29419938) a avut o marjă de profit net de 42,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).