Vissza a kereséshez

BON STEEL SRL

AktívÁFA-regisztrált

BON STEEL SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.676.280 lei și un profit net de 614.655 lei cu 7 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 29332334 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #3784CAEN 7112 #1334

Általános információk

NévBON STEEL SRL
CUI29332334
CégjegyzékszámJ2011002471350
CímVENUS, 35, Municipiul Timişoara, Timiş
Fő CAEN-kód7112
Engedélyezett CAEN-kódok41006310702071127120749982108299
Bejegyzés dátuma11/11/2011
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
NEAGOIE BOGDANadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,16 M RON

vs 1,68 M RON

≈ 429 E €

Profit net (2025)

946 E RON

vs 615 E RON

≈ 188 E €

Capitaluri proprii (2025)

947 E RON

vs 616 E RON

≈ 188 E €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 159 437
≈ 429 E €
945 732
≈ 188 E €
0
2024
1 676 280
≈ 337 E €
614 655
≈ 124 E €
7
2023
1 691 615
≈ 342 E €
732 607
≈ 148 E €
8
2022
1 665 103
≈ 338 E €
764 531
≈ 155 E €
7
2021
1 168 407
≈ 237 E €
525 383
≈ 107 E €
7
2020
1 054 528
≈ 218 E €
362 456
≈ 74,9 E €
7
2019
1 121 667
≈ 236 E €
445 750
≈ 93,9 E €
6
2018
952 399
≈ 205 E €
381 254
≈ 81,9 E €
6
2017
831 410
≈ 182 E €
441 664
≈ 96,7 E €
6
2016
468 601
≈ 104 E €
131 460
≈ 29,3 E €
5
2015
508 380
≈ 114 E €
159 440
≈ 35,9 E €
4
2014
389 565
≈ 87,6 E €
138 969
≈ 31,3 E €
3
2013
270 657
≈ 61,2 E €
139 183
≈ 31,5 E €
2
2012
201 979
≈ 45,3 E €
131 277
≈ 29,5 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

43,8%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,9%

Likviditási mutató

1,6

Eszközforgási sebesség

0,99

Árbevétel / alkalmazott

—

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2011-12-14—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BON STEEL SRL după CUI?

Cauți CUI 29332334. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BON STEEL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BON STEEL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea BON STEEL SRL, CUI 29332334, nr. Reg. Com. J2011002471350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BON STEEL SRL în 2025?

BON STEEL SRL (CUI 29332334) a avut o marjă de profit net de 43,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).