Vissza a kereséshez

ENEVERD BAU SRL

AktívÁFA-regisztrált

ENEVERD BAU SRL este o firmă înființată în anul 2011 cu sediul în sat Mărtinești, comuna Odoreu, județul Satu Mare. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 260.169 lei și un profit net de 124.342 lei cu un angajat.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 28428202 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Satu Mare #5659CAEN 4312 #1280

Általános információk

NévENEVERD BAU SRL
CUI28428202
CégjegyzékszámJ2011000397300
CímStr. TRACTORIŞTILOR, 11, Sat Mărtineşti, Comuna Odoreu, Satu Mare
Fő CAEN-kód4312
Bejegyzés dátuma04/05/2011
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
KOVÁCS ENIKÖadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

174 E RON

vs 260 E RON

≈ 34,5 E €

Profit net (2025)

90,1 E RON

vs 124 E RON

≈ 17,9 E €

Capitaluri proprii (2025)

91 E RON

vs 65,5 E RON

≈ 18,1 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
173 900
≈ 34,5 E €
90 147
≈ 17,9 E €
1
2024
260 169
≈ 52,3 E €
124 342
≈ 25 E €
1
2023
181 128
≈ 36,6 E €
66 541
≈ 13,5 E €
1
2021
89 765
≈ 18,2 E €
-15 845
≈ -3,22 E €
1
2020
38 566
≈ 7,97 E €
-138 622
≈ -28,7 E €
1
2019
196 815
≈ 41,5 E €
23 474
≈ 4,95 E €
1
2018
—
-10 900
≈ -2,34 E €
1
2017
70 045
≈ 15,3 E €
85 776
≈ 18,8 E €
2
2016
220 363
≈ 49,1 E €
78 460
≈ 17,5 E €
2
2015
61 874
≈ 13,9 E €
-541
≈ -122 €
1
2014
64 303
≈ 14,5 E €
6147
≈ 1,38 E €
—
2013
185 626
≈ 42 E €
140 351
≈ 31,8 E €
—
2012
158 766
≈ 35,6 E €
87 567
≈ 19,7 E €
—
2022Erre az évre nem nyújtott be mérleget (ANAF által megerősítve).

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

51,8%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99%

Likviditási mutató

2,16

Eszközforgási sebesség

1,02

Árbevétel / alkalmazott

174 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2012-09-18—
2011-05-122012-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ENEVERD BAU SRL după CUI?

Cauți CUI 28428202. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ENEVERD BAU SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ENEVERD BAU SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ENEVERD BAU SRL, CUI 28428202, nr. Reg. Com. J2011000397300, sediu Sat Mărtineşti, Comuna Odoreu, Satu Mare.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ENEVERD BAU SRL în 2025?

ENEVERD BAU SRL (CUI 28428202) a avut o marjă de profit net de 51,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).