Vissza a kereséshez

LIVEZILE FARMING SRL

AktívÁFA-regisztrált

LIVEZILE FARMING SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2024 compania a înregistrat o cifră de afaceri de 45.340 lei și un profit net de -66.494 lei.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 28331942 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #20676CAEN 6820 #8871

Általános információk

NévLIVEZILE FARMING SRL
CUI28331942
CégjegyzékszámJ2011000815350
CímStr. EPISCOP AUGUSTIN PACHA, 1, Municipiul Timişoara, Timiş
Fő CAEN-kód6820
Bejegyzés dátuma11/04/2011
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
BARDEAU ANDREadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Venituri totale (2025)

1,73 M RON

vs 51,4 E RON

≈ 343 E €

Profit net (2025)

1,26 M RON

vs -66,5 E RON

≈ 250 E €

Capitaluri proprii (2025)

2,13 M RON

vs 870 E RON

≈ 423 E €

Angajați (2025)

0
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
1 728 312
≈ 343 E €
1 259 743
≈ 250 E €
0
2024
51 438
≈ 10,3 E €
-66 494
≈ -13,4 E €
1
2023
141 717
≈ 28,6 E €
50 759
≈ 10,3 E €
2
2022
141 060
≈ 28,6 E €
-54 706
≈ -11,1 E €
2
2021
90 594
≈ 18,4 E €
-444 458
≈ -90,3 E €
4
2020
138 549
≈ 28,6 E €
-124 769
≈ -25,8 E €
4
2019
2 046 348
≈ 431 E €
315 307
≈ 66,4 E €
5
2018
85 056
≈ 18,3 E €
-328 610
≈ -70,6 E €
5
2017
125 863
≈ 27,6 E €
-266 182
≈ -58,3 E €
3
2016
90 516
≈ 20,2 E €
-116 640
≈ -26 E €
3
2015
346 893
≈ 78 E €
340 624
≈ 76,6 E €
2
2014
155 943
≈ 35,1 E €
2883
≈ 649 €
2
2013
442 003
≈ 100 E €
-350 423
≈ -79,3 E €
5
2012
86 740
≈ 19,5 E €
-185 356
≈ -41,6 E €
5

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

905,8%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

59,1%

Likviditási mutató

0,66

Eszközforgási sebesség

0,06

Árbevétel / alkalmazott

—

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2011-04-18—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LIVEZILE FARMING SRL după CUI?

Cauți CUI 28331942. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LIVEZILE FARMING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LIVEZILE FARMING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LIVEZILE FARMING SRL, CUI 28331942, nr. Reg. Com. J2011000815350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LIVEZILE FARMING SRL în 2025?

LIVEZILE FARMING SRL (CUI 28331942) a avut o marjă de profit net de 905,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).