Vissza a kereséshez

TOPAZ PROIECT SRL

Inaktív

TOPAZ PROIECT SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 279.750 lei și un profit net de 138.224 lei cu un angajat.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 28326180 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Hunedoara #4306CAEN 7112 #7270

Általános információk

NévTOPAZ PROIECT SRL
CUI28326180
CégjegyzékszámJ2011000405209
CímB-dul MIHAIL KOGĂLNICEANU, Municipiul Deva, Hunedoara
Fő CAEN-kód7112
Engedélyezett CAEN-kódok702271117112
Bejegyzés dátuma08/04/2011
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Inaktív 2021-10-25 óta

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

280 E RON

vs 45,1 E RON

≈ 55,5 E €

Profit net (2025)

138 E RON

vs -32,3 E RON

≈ 27,4 E €

Capitaluri proprii (2025)

132 E RON

vs -6,32 E RON

≈ 26,2 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
279 750
≈ 55,5 E €
138 224
≈ 27,4 E €
1
2024
45 100
≈ 9,07 E €
-32 258
≈ -6,48 E €
1
2023
111 100
≈ 22,5 E €
23 298
≈ 4,71 E €
1
2022
66 000
≈ 13,4 E €
31 122
≈ 6,31 E €
0
2021
0
≈ 0 €
-3959
≈ -805 €
0
2020
31 500
≈ 6,51 E €
-7765
≈ -1,61 E €
1
2019
28 400
≈ 5,98 E €
-18 369
≈ -3,87 E €
1
2018
34 700
≈ 7,46 E €
1374
≈ 295 €
1
2017
24 550
≈ 5,37 E €
-1073
≈ -235 €
1
2016
42 900
≈ 9,55 E €
22 080
≈ 4,92 E €
1
2015
93 820
≈ 21,1 E €
42 546
≈ 9,57 E €
1
2014
29 050
≈ 6,54 E €
570
≈ 128 €
1
2013
22 250
≈ 5,04 E €
-29 329
≈ -6,64 E €
1
2012
39 080
≈ 8,77 E €
9158
≈ 2,06 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

49,4%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

104,8%

Likviditási mutató

1,83

Eszközforgási sebesség

0,98

Árbevétel / alkalmazott

280 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma TOPAZ PROIECT SRL după CUI?

Cauți CUI 28326180. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TOPAZ PROIECT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TOPAZ PROIECT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TOPAZ PROIECT SRL, CUI 28326180, nr. Reg. Com. J2011000405209, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TOPAZ PROIECT SRL în 2025?

TOPAZ PROIECT SRL (CUI 28326180) a avut o marjă de profit net de 49,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).