Vissza a kereséshez

DIONISOS FOODS SRL

AktívÁFA-regisztrált

DIONISOS FOODS SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în sat Păulești, județul Prahova. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.901.972 lei și un profit net de 585.696 lei cu 14 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 28279194 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Prahova #2675CAEN 5610 #1464

Általános információk

NévDIONISOS FOODS SRL
CUI28279194
CégjegyzékszámJ2011000520296
CímRoua, 25, Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova
Fő CAEN-kód5611
Engedélyezett CAEN-kódok49395611562156225630
Bejegyzés dátuma31/03/2011
AdóhatóságUnitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
DOUKAS MICHAILadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,21 M RON

vs 2,9 M RON

≈ 439 E €

Profit net (2025)

292 E RON

vs 586 E RON

≈ 58 E €

Capitaluri proprii (2025)

293 E RON

vs 586 E RON

≈ 58,1 E €

Angajați (2025)

10
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 212 099
≈ 439 E €
292 108
≈ 58 E €
10
2024
2 901 972
≈ 583 E €
585 696
≈ 118 E €
14
2023
2 708 632
≈ 548 E €
567 466
≈ 115 E €
14
2022
2 414 046
≈ 490 E €
693 021
≈ 141 E €
12
2021
2 040 781
≈ 415 E €
548 954
≈ 112 E €
13
2020
1 482 087
≈ 306 E €
243 187
≈ 50,3 E €
14
2019
2 412 826
≈ 508 E €
744 155
≈ 157 E €
16
2018
2 381 560
≈ 512 E €
683 688
≈ 147 E €
15
2017
2 066 721
≈ 452 E €
552 827
≈ 121 E €
16
2016
1 679 317
≈ 374 E €
301 527
≈ 67,1 E €
15
2015
1 083 490
≈ 244 E €
130 131
≈ 29,3 E €
11
2014
536 283
≈ 121 E €
-43 211
≈ -9,72 E €
8
2013
419 141
≈ 94,8 E €
9043
≈ 2,05 E €
8
2012
438 877
≈ 98,5 E €
18 337
≈ 4,12 E €
8

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

13,2%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,9%

Likviditási mutató

1,41

Eszközforgási sebesség

4,1

Árbevétel / alkalmazott

221 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2011-04-04—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DIONISOS FOODS SRL după CUI?

Cauți CUI 28279194. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DIONISOS FOODS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DIONISOS FOODS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DIONISOS FOODS SRL, CUI 28279194, nr. Reg. Com. J2011000520296, sediu Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DIONISOS FOODS SRL în 2025?

DIONISOS FOODS SRL (CUI 28279194) a avut o marjă de profit net de 13,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).