Vissza a kereséshez

SILALIN & VALI 2011 SRL

AktívÁFA-regisztrált

SILALIN & VALI 2011 SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în satul Şag, județul Timiș. Activitatea principală este transporturile rutiere de mărfuri, având o cifră de afaceri de 3.055.451 lei în anul 2025.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 28225348 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #2894CAEN 4941 #4258

Általános információk

NévSILALIN & VALI 2011 SRL
CUI28225348
CégjegyzékszámJ2011000636351
CímStr. A II-A, 88, Sat Şag, Comuna Şag, Timiş
Fő CAEN-kód4941
Bejegyzés dátuma22/03/2011
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
SILAGHI ALIN ANDREIadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,06 M RON

vs 2,71 M RON

≈ 606 E €

Profit net (2025)

248 E RON

vs 5,57 E RON

≈ 49,3 E €

Capitaluri proprii (2025)

411 E RON

vs 171 E RON

≈ 81,5 E €

Angajați (2025)

8
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 055 451
≈ 606 E €
248 192
≈ 49,3 E €
8
2024
2 708 274
≈ 544 E €
5574
≈ 1,12 E €
12
2023
4 814 870
≈ 973 E €
11 828
≈ 2,39 E €
12
2022
4 594 718
≈ 932 E €
-111 517
≈ -22,6 E €
15
2021
4 440 705
≈ 903 E €
-623 850
≈ -127 E €
13
2020
3 645 111
≈ 754 E €
72 462
≈ 15 E €
10
2019
3 488 005
≈ 735 E €
11 579
≈ 2,44 E €
9
2018
3 282 618
≈ 705 E €
1 172 825
≈ 252 E €
7
2017
872 962
≈ 191 E €
-115 828
≈ -25,4 E €
4
2016
1 062 057
≈ 236 E €
-167 868
≈ -37,4 E €
4
2015
635 742
≈ 143 E €
1504
≈ 338 €
3
2014
411 324
≈ 92,5 E €
34 544
≈ 7,77 E €
2
2013
292 784
≈ 66,3 E €
-77 301
≈ -17,5 E €
2
2012
319 238
≈ 71,6 E €
7738
≈ 1,74 E €
2

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

8,1%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

60,5%

Likviditási mutató

0,96

Eszközforgási sebesség

0,43

Árbevétel / alkalmazott

382 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2011-03-25—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SILALIN & VALI 2011 SRL după CUI?

Cauți CUI 28225348. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SILALIN & VALI 2011 SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SILALIN & VALI 2011 SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SILALIN & VALI 2011 SRL, CUI 28225348, nr. Reg. Com. J2011000636351, sediu Sat Şag, Comuna Şag, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SILALIN & VALI 2011 SRL în 2025?

SILALIN & VALI 2011 SRL (CUI 28225348) a avut o marjă de profit net de 8,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).