Vissza a kereséshez

FLAVIA SRL

AktívÁFA-regisztrált

FLAVIA SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.690.684 lei și un profit net de 1.036.590 lei cu 2 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 2803723 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #3452CAEN 6820 #1283

Általános információk

NévFLAVIA SRL
CUI2803723
CégjegyzékszámJ1992003472359
CímSpl. TUDOR VLADIMIRESCU, 10, Municipiul Timişoara, Timiş
Fő CAEN-kód6820
Engedélyezett CAEN-kódok43605221681168207020823093219329
Bejegyzés dátuma21/09/1992
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
FRĂŢILĂ DARIAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,42 M RON

vs 2,69 M RON

≈ 481 E €

Profit net (2025)

780 E RON

vs 1,04 M RON

≈ 155 E €

Capitaluri proprii (2025)

3,24 M RON

vs 3,5 M RON

≈ 643 E €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 423 806
≈ 481 E €
779 593
≈ 155 E €
2
2024
2 690 684
≈ 541 E €
1 036 590
≈ 208 E €
2
2023
2 449 803
≈ 495 E €
1 023 344
≈ 207 E €
2
2022
2 415 818
≈ 490 E €
686 562
≈ 139 E €
2
2021
1 297 568
≈ 264 E €
300 466
≈ 61,1 E €
2
2020
1 534 967
≈ 317 E €
-294 310
≈ -60,8 E €
3
2019
2 779 322
≈ 586 E €
1 228 675
≈ 259 E €
5
2018
2 487 394
≈ 535 E €
1 323 710
≈ 284 E €
6
2017
2 385 187
≈ 522 E €
1 072 460
≈ 235 E €
6
2016
2 650 014
≈ 590 E €
1 452 866
≈ 324 E €
12
2015
2 594 927
≈ 584 E €
1 537 889
≈ 346 E €
12
2014
2 163 414
≈ 487 E €
1 162 689
≈ 262 E €
12
2013
1 412 554
≈ 320 E €
537 453
≈ 122 E €
12
2012
1 114 637
≈ 250 E €
392 347
≈ 88 E €
13

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

32,2%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

24%

Likviditási mutató

0,64

Eszközforgási sebesség

0,53

Árbevétel / alkalmazott

1,21 M RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1998-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FLAVIA SRL după CUI?

Cauți CUI 2803723. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FLAVIA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FLAVIA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FLAVIA SRL, CUI 2803723, nr. Reg. Com. J1992003472359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FLAVIA SRL în 2025?

FLAVIA SRL (CUI 2803723) a avut o marjă de profit net de 32,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).