Vissza a kereséshez

CONCENTRIX ROMÂNIA S.R.L.

AktívÁFA-regisztrált

CONCENTRIX ROMÂNIA S.R.L. este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 33.703.552 lei și un profit net de 1.771.448 lei cu 192 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 27831630 · Pénzügyi egészség

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2025: Timiș #484CAEN 8220 #26

Általános információk

NévCONCENTRIX ROMÂNIA S.R.L.
CUI27831630
CégjegyzékszámJ2010002065358
CímCONSILIUL EUROPEI, 2C, Municipiul Timişoara, Timiş
Fő CAEN-kód8220
Bejegyzés dátuma20/12/2010
AdóhatóságAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

26,6 M RON

vs 33,7 M RON

≈ 5,27 M €

Profit net (2025)

2,5 M RON

vs 1,77 M RON

≈ 497 E €

Capitaluri proprii (2025)

13,7 M RON

vs 11,2 M RON

≈ 2,71 M €

Angajați (2025)

140
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
26 566 125
≈ 5,27 M €
2 504 192
≈ 497 E €
140
2024
33 703 552
≈ 6,78 M €
1 771 448
≈ 356 E €
192
2023
33 544 399
≈ 6,78 M €
1 604 029
≈ 324 E €
172
2022
30 677 080
≈ 6,22 M €
1 111 302
≈ 225 E €
242
2021
30 547 244
≈ 6,21 M €
954 202
≈ 194 E €
296
2020
33 858 519
≈ 7 M €
1 774 465
≈ 367 E €
345
2019
30 918 217
≈ 6,52 M €
759 535
≈ 160 E €
310
2018
15 643 989
≈ 3,36 M €
-2 546 479
≈ -547 E €
177
2017
17 766 164
≈ 3,89 M €
439 186
≈ 96,1 E €
170
2016
16 257 478
≈ 3,62 M €
-31 128
≈ -6,93 E €
166
2015
19 454 922
≈ 4,38 M €
1 559 332
≈ 351 E €
216
2014
18 024 951
≈ 4,06 M €
-25 310
≈ -5,69 E €
241
2013
16 156 374
≈ 3,66 M €
257 895
≈ 58,4 E €
253
2012
9 950 790
≈ 2,23 M €
392 740
≈ 88,1 E €
145

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

9,4%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

18,3%

Likviditási mutató

1,77

Eszközforgási sebesség

0,85

Árbevétel / alkalmazott

190 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2010-12-21—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONCENTRIX ROMÂNIA S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 27831630. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONCENTRIX ROMÂNIA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONCENTRIX ROMÂNIA S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CONCENTRIX ROMÂNIA S.R.L., CUI 27831630, nr. Reg. Com. J2010002065358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONCENTRIX ROMÂNIA S.R.L. în 2025?

CONCENTRIX ROMÂNIA S.R.L. (CUI 27831630) a avut o marjă de profit net de 9,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).