Vissza a kereséshez

EVEREST SPECIAL SRL

Aktív

EVEREST SPECIAL SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 27825816 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Hunedoara #5138CAEN 6820 #7375

Általános információk

NévEVEREST SPECIAL SRL
CUI27825816
CégjegyzékszámJ2010000923203
CímSOARELUI, 4B, Municipiul Deva, Hunedoara
Fő CAEN-kód6820
Bejegyzés dátuma17/12/2010
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
SICOE VASILE-TEODORadministrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

214 E RON

vs 200 E RON

≈ 42,5 E €

Profit net (2025)

99,5 E RON

vs 95,1 E RON

≈ 19,8 E €

Capitaluri proprii (2025)

541 E RON

vs 536 E RON

≈ 107 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
213 986
≈ 42,5 E €
99 521
≈ 19,8 E €
1
2024
200 305
≈ 40,3 E €
95 098
≈ 19,1 E €
—
2023
204 717
≈ 41,4 E €
107 104
≈ 21,7 E €
1
2022
201 747
≈ 40,9 E €
74 388
≈ 15,1 E €
1
2021
189 851
≈ 38,6 E €
150 340
≈ 30,6 E €
1
2020
138 771
≈ 28,7 E €
68 392
≈ 14,1 E €
1
2019
176 307
≈ 37,2 E €
79 213
≈ 16,7 E €
1
2018
193 452
≈ 41,6 E €
123 832
≈ 26,6 E €
1
2017
185 320
≈ 40,6 E €
125 829
≈ 27,5 E €
1
2016
184 382
≈ 41,1 E €
104 065
≈ 23,2 E €
1
2015
211 451
≈ 47,6 E €
106 288
≈ 23,9 E €
1
2014
218 803
≈ 49,2 E €
97 449
≈ 21,9 E €
1
2013
238 178
≈ 53,9 E €
144 859
≈ 32,8 E €
1
2012
231 824
≈ 52 E €
306 526
≈ 68,8 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

46,5%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

18,4%

Likviditási mutató

53,16

Eszközforgási sebesség

0,39

Árbevétel / alkalmazott

214 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma EVEREST SPECIAL SRL după CUI?

Cauți CUI 27825816. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EVEREST SPECIAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EVEREST SPECIAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea EVEREST SPECIAL SRL, CUI 27825816, nr. Reg. Com. J2010000923203, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EVEREST SPECIAL SRL în 2025?

EVEREST SPECIAL SRL (CUI 27825816) a avut o marjă de profit net de 46,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).