Vissza a kereséshez

RSVTI SAFE S.R.L.

Aktív

RSVTI SAFE S.R.L. este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în Municipiul Târgu Mureș. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 8009.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 27693693 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Mureș #8278CAEN 8009 #194

Általános információk

NévRSVTI SAFE S.R.L.
CUI27693693
CégjegyzékszámJ2010000741267
CímStr. TREBELY, 38, Municipiul Târgu Mureş, Mureş
Fő CAEN-kód8009
Engedélyezett CAEN-kódok7020800982108559
Bejegyzés dátuma10/11/2010
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
SZABO ZOLTAN-GYOZOadministrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

258 E RON

vs 295 E RON

≈ 51,3 E €

Profit net (2025)

118 E RON

vs 186 E RON

≈ 23,5 E €

Capitaluri proprii (2025)

123 E RON

vs 186 E RON

≈ 24,5 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
258 420
≈ 51,3 E €
118 228
≈ 23,5 E €
1
2024
295 347
≈ 59,4 E €
185 564
≈ 37,3 E €
1
2023
297 097
≈ 60,1 E €
168 814
≈ 34,1 E €
1
2022
5800
≈ 1,18 E €
-4620
≈ -937 €
—
2021
7700
≈ 1,56 E €
5901
≈ 1,2 E €
—
2020
17 700
≈ 3,66 E €
7624
≈ 1,58 E €
—
2019
13 800
≈ 2,91 E €
4141
≈ 873 €
—
2018
12 550
≈ 2,7 E €
-5909
≈ -1,27 E €
1
2017
7683
≈ 1,68 E €
-28 423
≈ -6,22 E €
1
2016
137 900
≈ 30,7 E €
70 987
≈ 15,8 E €
1
2015
216 264
≈ 48,7 E €
97 882
≈ 22 E €
1
2014
192 328
≈ 43,3 E €
78 315
≈ 17,6 E €
1
2013
45 372
≈ 10,3 E €
9471
≈ 2,14 E €
—
2012
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
—

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

45,8%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

95,8%

Likviditási mutató

5,4

Eszközforgási sebesség

1,71

Árbevétel / alkalmazott

258 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2014-03-052014-04-10Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2010-11-152012-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma RSVTI SAFE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 27693693. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RSVTI SAFE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RSVTI SAFE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RSVTI SAFE S.R.L., CUI 27693693, nr. Reg. Com. J2010000741267, sediu Municipiul Târgu Mureş, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RSVTI SAFE S.R.L. în 2025?

RSVTI SAFE S.R.L. (CUI 27693693) a avut o marjă de profit net de 45,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).