Vissza a kereséshez

CHIUEL SRL

AktívÁFA-regisztrált

CHIUEL SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în Comuna Şinca Noua, județul Brașov. Activitatea principală este exploatarea forestieră, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 289.084 lei cu un profit net de 35.123 lei.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 27415867 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Brașov #11532CAEN 0220 #2047

Általános információk

NévCHIUEL SRL
CUI27415867
CégjegyzékszámJ2010001036085
Cím308,cam.2, Sat Sinca Noua, Comuna Şinca Noua, Braşov
Fő CAEN-kód220
Engedélyezett CAEN-kódok02204673
Bejegyzés dátuma23/09/2010
AdóhatóságUnitatea Fiscală Orăşenească Râşnov
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
FENECHIU AURELadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

289 E RON

vs 80,4 E RON

≈ 57,4 E €

Profit net (2025)

35,1 E RON

vs -96,9 E RON

≈ 6,97 E €

Capitaluri proprii (2025)

-182 E RON

vs -218 E RON

≈ -36,2 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
289 084
≈ 57,4 E €
35 123
≈ 6,97 E €
1
2024
80 439
≈ 16,2 E €
-96 890
≈ -19,5 E €
2
2023
294 735
≈ 59,6 E €
20 847
≈ 4,21 E €
2
2022
138 859
≈ 28,2 E €
-115 752
≈ -23,5 E €
4
2021
227 572
≈ 46,3 E €
-29 284
≈ -5,95 E €
3
2020
344 655
≈ 71,3 E €
6722
≈ 1,39 E €
3
2019
257 526
≈ 54,3 E €
-12 506
≈ -2,64 E €
2
2018
257 812
≈ 55,4 E €
-56 790
≈ -12,2 E €
—
2017
128 843
≈ 28,2 E €
-49 645
≈ -10,9 E €
—
2016
159 636
≈ 35,5 E €
2067
≈ 460 €
—
2015
199 778
≈ 44,9 E €
-13 990
≈ -3,15 E €
—
2014
197 851
≈ 44,5 E €
-718
≈ -162 €
5
2013
199 778
≈ 45,2 E €
-13 990
≈ -3,17 E €
—
2012
173 836
≈ 39 E €
28 865
≈ 6,48 E €
5

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

12,1%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

—

Likviditási mutató

0,26

Eszközforgási sebesség

2,88

Árbevétel / alkalmazott

289 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2017-02-20—
2010-09-272016-10-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma CHIUEL SRL după CUI?

Cauți CUI 27415867. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CHIUEL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CHIUEL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CHIUEL SRL, CUI 27415867, nr. Reg. Com. J2010001036085, sediu Sat Sinca Noua, Comuna Şinca Noua, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CHIUEL SRL în 2025?

CHIUEL SRL (CUI 27415867) a avut o marjă de profit net de 12,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).