Vissza a kereséshez

UT4FB CONTROL SRL

AktívÁFA-regisztrált

UT4FB CONTROL SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în sat Brătuleni, comuna Miroslava, județul Iași. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 51.812.852 lei, un profit net de 9.578.810 lei și 21 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 27267485 · Pénzügyi egészség

Distincții top 102 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2025: Iași #170CAEN 3320 #6

Általános információk

NévUT4FB CONTROL SRL
CUI27267485
CégjegyzékszámJ2010001085225
CímMihail Sadoveanu, 12, Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Iaşi
Fő CAEN-kód3320
Bejegyzés dátuma11/08/2010
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
FORMAGIU BOGDANadministrator
GREŞANU CĂTĂLINadministrator
URSACHE TUDOR IOANadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

51,8 M RON

vs 34,8 M RON

≈ 10,3 M €

Profit net (2025)

9,58 M RON

vs 5,99 M RON

≈ 1,9 M €

Capitaluri proprii (2025)

12,9 M RON

vs 9,61 M RON

≈ 2,57 M €

Angajați (2025)

21
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
51 812 852
≈ 10,3 M €
9 578 810
≈ 1,9 M €
21
2024
34 826 043
≈ 7 M €
5 986 281
≈ 1,2 M €
15
2023
33 944 111
≈ 6,86 M €
6 944 706
≈ 1,4 M €
12
2022
7 893 750
≈ 1,6 M €
952 480
≈ 193 E €
10
2021
7 738 534
≈ 1,57 M €
273 655
≈ 55,6 E €
10
2020
9 501 122
≈ 1,96 M €
311 521
≈ 64,4 E €
9
2019
9 299 471
≈ 1,96 M €
118 413
≈ 25 E €
8
2018
7 087 284
≈ 1,52 M €
697 642
≈ 150 E €
7
2017
1 934 812
≈ 424 E €
284 358
≈ 62,2 E €
3
2016
1 815 997
≈ 404 E €
419 144
≈ 93,3 E €
2
2015
1 194 065
≈ 269 E €
276 282
≈ 62,2 E €
1
2014
175 484
≈ 39,5 E €
-700
≈ -157 €
1
2013
192 039
≈ 43,5 E €
21 541
≈ 4,87 E €
—
2012
42 595
≈ 9,56 E €
1238
≈ 278 €
—

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

18,5%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

74,1%

Likviditási mutató

1,39

Eszközforgási sebesség

1,37

Árbevétel / alkalmazott

2,47 M RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2012-08-27—
2010-08-182012-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma UT4FB CONTROL SRL după CUI?

Cauți CUI 27267485. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru UT4FB CONTROL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru UT4FB CONTROL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea UT4FB CONTROL SRL, CUI 27267485, nr. Reg. Com. J2010001085225, sediu Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are UT4FB CONTROL SRL în 2025?

UT4FB CONTROL SRL (CUI 27267485) a avut o marjă de profit net de 18,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).