Vissza a kereséshez

ABIES ALBA FARM SRL

AktívÁFA-regisztrált

ABIES ALBA FARM SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în municipiul Zalău. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 9.434.512 lei și un profit net de 526.271 lei cu 18 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 2712781 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Sălaj #199CAEN 4773 #381

Általános információk

NévABIES ALBA FARM SRL
CUI2712781
CégjegyzékszámJ1992000829318
Cím TUDOR VLADIMIRESCU, 31, Municipiul Zalău, Sălaj
Fő CAEN-kód4773
Engedélyezett CAEN-kódok46464773477447756820
Bejegyzés dátuma09/11/1992
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
GHENŢI VOICHIŢAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

9,43 M RON

vs 8,75 M RON

≈ 1,87 M €

Profit net (2025)

526 E RON

vs 554 E RON

≈ 104 E €

Capitaluri proprii (2025)

528 E RON

vs 556 E RON

≈ 105 E €

Angajați (2025)

18
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
9 434 512
≈ 1,87 M €
526 271
≈ 104 E €
18
2024
8 750 674
≈ 1,76 M €
553 931
≈ 111 E €
18
2023
7 791 204
≈ 1,58 M €
443 432
≈ 89,6 E €
18
2022
7 452 311
≈ 1,51 M €
830 006
≈ 168 E €
18
2021
6 726 298
≈ 1,37 M €
660 922
≈ 134 E €
17
2020
6 382 484
≈ 1,32 M €
587 497
≈ 121 E €
18
2019
6 015 610
≈ 1,27 M €
621 875
≈ 131 E €
15
2018
5 749 821
≈ 1,24 M €
570 863
≈ 123 E €
14
2017
5 437 074
≈ 1,19 M €
543 959
≈ 119 E €
13
2016
5 297 714
≈ 1,18 M €
496 435
≈ 111 E €
13
2015
7 763 246
≈ 1,75 M €
580 233
≈ 131 E €
11
2014
6 257 714
≈ 1,41 M €
595 859
≈ 134 E €
12
2013
5 306 357
≈ 1,2 M €
518 336
≈ 117 E €
12
2012
5 214 140
≈ 1,17 M €
599 268
≈ 134 E €
10

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

5,6%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,6%

Likviditási mutató

1,14

Eszközforgási sebesség

2,72

Árbevétel / alkalmazott

524 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1997-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ABIES ALBA FARM SRL după CUI?

Cauți CUI 2712781. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ABIES ALBA FARM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ABIES ALBA FARM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ABIES ALBA FARM SRL, CUI 2712781, nr. Reg. Com. J1992000829318, sediu Municipiul Zalău, Sălaj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ABIES ALBA FARM SRL în 2025?

ABIES ALBA FARM SRL (CUI 2712781) a avut o marjă de profit net de 5,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).