Vissza a kereséshez

FAR FOUNDATION SRL

AktívÁFA-regisztrált

FAR FOUNDATION SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în Sat Rodna, Comuna Rodna, Bistrița-Năsăud. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 251.782.005 lei și un profit net de 37.570.818 lei cu 228 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 26999270 · Pénzügyi egészség

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2025: Bistrița-Năsăud #11CAEN 4100 #21

Általános információk

NévFAR FOUNDATION SRL
CUI26999270
CégjegyzékszámJ2010000243062
CímStr. GRANICERILOR, 791, Sat Rodna, Comuna Rodna, Bistriţa-Năsăud
Fő CAEN-kód4100
Bejegyzés dátuma31/05/2010
AdóhatóságAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Bistriţa Năsăud
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
FARCAS VALENTIN ALEXANDRUadministrator si reprezentant

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

252 M RON

vs 175 M RON

≈ 50 M €

Profit net (2025)

37,6 M RON

vs 24,2 M RON

≈ 7,46 M €

Capitaluri proprii (2025)

98,6 M RON

vs 44,4 M RON

≈ 19,6 M €

Angajați (2025)

228
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
251 782 005
≈ 50 M €
37 570 818
≈ 7,46 M €
228
2024
175 432 958
≈ 35,3 M €
24 188 511
≈ 4,86 M €
168
2023
103 155 609
≈ 20,9 M €
7 957 483
≈ 1,61 M €
155
2022
70 202 582
≈ 14,2 M €
3 425 298
≈ 695 E €
119
2021
56 027 299
≈ 11,4 M €
2 321 296
≈ 472 E €
121
2020
44 088 015
≈ 9,11 M €
914 301
≈ 189 E €
119
2019
27 542 139
≈ 5,8 M €
555 236
≈ 117 E €
88
2018
16 166 884
≈ 3,47 M €
324 697
≈ 69,8 E €
60
2017
10 261 199
≈ 2,25 M €
205 765
≈ 45 E €
27
2016
5 831 140
≈ 1,3 M €
68 733
≈ 15,3 E €
22
2015
4 867 710
≈ 1,1 M €
253 860
≈ 57,1 E €
20
2014
1 161 184
≈ 261 E €
38 361
≈ 8,63 E €
20
2013
669 280
≈ 151 E €
600
≈ 136 €
—
2012
1 524 401
≈ 342 E €
10 745
≈ 2,41 E €
8

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

14,9%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

38,1%

Likviditási mutató

1,03

Eszközforgási sebesség

0,85

Árbevétel / alkalmazott

1,1 M RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2010-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FAR FOUNDATION SRL după CUI?

Cauți CUI 26999270. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FAR FOUNDATION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FAR FOUNDATION SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FAR FOUNDATION SRL, CUI 26999270, nr. Reg. Com. J2010000243062, sediu Sat Rodna, Comuna Rodna, Bistriţa-Năsăud.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FAR FOUNDATION SRL în 2025?

FAR FOUNDATION SRL (CUI 26999270) a avut o marjă de profit net de 14,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).