Vissza a kereséshez

LAZĂR COMPANY AGREMENT SRL

AktívÁFA-regisztrált

LAZĂR COMPANY AGREMENT SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. Activitatea principală este codul CAEN 7120, iar în anul 2024 firma a înregistrat o cifră de afaceri de 946.965 lei și un profit net de 90.293 lei.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 26707499 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Hunedoara #2359CAEN 7120 #647

Általános információk

NévLAZĂR COMPANY AGREMENT SRL
CUI26707499
CégjegyzékszámJ2010000259205
CímHOREA, 18, Municipiul Deva, Hunedoara
Fő CAEN-kód7120
Engedélyezett CAEN-kódok331143214322468547124778479171208559
Bejegyzés dátuma26/03/2010
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
LAZĂR IOANA-MARIAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

724 E RON

vs 947 E RON

≈ 144 E €

Profit net (2025)

178 E RON

vs 90,3 E RON

≈ 35,4 E €

Capitaluri proprii (2025)

179 E RON

vs 90,5 E RON

≈ 35,5 E €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
724 446
≈ 144 E €
178 431
≈ 35,4 E €
4
2024
946 965
≈ 190 E €
90 293
≈ 18,2 E €
8
2023
625 434
≈ 126 E €
71 670
≈ 14,5 E €
4
2022
75 217
≈ 15,3 E €
35 591
≈ 7,22 E €
0
2021
22 265
≈ 4,53 E €
2525
≈ 513 €
0
2020
3000
≈ 620 €
591
≈ 122 €
0
2019
917
≈ 193 €
611
≈ 129 €
0
2018
67 822
≈ 14,6 E €
4147
≈ 891 €
0
2017
—
0
≈ 0 €
0
2016
0
≈ 0 €
-436
≈ -97,1 €
0
2015
25 242
≈ 5,68 E €
-13 807
≈ -3,11 E €
1
2014
64 932
≈ 14,6 E €
-51 898
≈ -11,7 E €
4
2013
223 756
≈ 50,6 E €
490
≈ 111 €
9
2012
507 729
≈ 114 E €
3662
≈ 822 €
—

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

24,6%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,9%

Likviditási mutató

1,53

Eszközforgási sebesség

2,96

Árbevétel / alkalmazott

181 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2019-03-26—
2010-03-262015-12-29Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma LAZĂR COMPANY AGREMENT SRL după CUI?

Cauți CUI 26707499. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LAZĂR COMPANY AGREMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LAZĂR COMPANY AGREMENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LAZĂR COMPANY AGREMENT SRL, CUI 26707499, nr. Reg. Com. J2010000259205, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LAZĂR COMPANY AGREMENT SRL în 2025?

LAZĂR COMPANY AGREMENT SRL (CUI 26707499) a avut o marjă de profit net de 24,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).