Vissza a kereséshez

MAGNA CARGO SRL

AktívÁFA-regisztrált

MAGNA CARGO SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. Activitatea principală este transporturile rutiere de mărfuri, având 4 angajați în anul 2025.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 26562770 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Hunedoara #2106CAEN 4941 #10672

Általános információk

NévMAGNA CARGO SRL
CUI26562770
CégjegyzékszámJ2010000153208
CímB-dul 22 DECEMBRIE, 37A, Municipiul Deva, Hunedoara
Fő CAEN-kód4941
Engedélyezett CAEN-kódok33124941522552265231
Bejegyzés dátuma23/02/2010
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
VIERU EDUARD-VIRGILadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

885 E RON

vs 1,03 M RON

≈ 176 E €

Profit net (2025)

17,7 E RON

vs 120 E RON

≈ 3,51 E €

Capitaluri proprii (2025)

62,8 E RON

vs 323 E RON

≈ 12,5 E €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
885 486
≈ 176 E €
17 669
≈ 3,51 E €
4
2024
1 028 417
≈ 207 E €
120 111
≈ 24,1 E €
4
2023
750 603
≈ 152 E €
-36 488
≈ -7,38 E €
5
2022
1 127 870
≈ 229 E €
4984
≈ 1,01 E €
5
2021
1 087 763
≈ 221 E €
240 844
≈ 48,9 E €
6
2020
1 184 855
≈ 245 E €
78 606
≈ 16,3 E €
6
2019
1 385 438
≈ 292 E €
53 756
≈ 11,3 E €
7
2018
1 527 674
≈ 328 E €
106 229
≈ 22,8 E €
7
2017
1 373 147
≈ 301 E €
128 904
≈ 28,2 E €
7
2016
1 096 412
≈ 244 E €
7259
≈ 1,62 E €
5
2015
971 605
≈ 219 E €
64 437
≈ 14,5 E €
4
2014
385 540
≈ 86,7 E €
25 732
≈ 5,79 E €
2
2013
195 831
≈ 44,3 E €
4126
≈ 934 €
2
2012
203 442
≈ 45,7 E €
27 890
≈ 6,26 E €
2

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

2%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

28,1%

Likviditási mutató

0,95

Eszközforgási sebesség

3,13

Árbevétel / alkalmazott

221 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2010-02-26—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MAGNA CARGO SRL după CUI?

Cauți CUI 26562770. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MAGNA CARGO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MAGNA CARGO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MAGNA CARGO SRL, CUI 26562770, nr. Reg. Com. J2010000153208, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MAGNA CARGO SRL în 2025?

MAGNA CARGO SRL (CUI 26562770) a avut o marjă de profit net de 2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).