Vissza a kereséshez

M.B.V. BÂRSANA TRANS SRL

AktívÁFA-regisztrált

M.B.V. BÂRSANA TRANS SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în satul Băuțar, județul Caraș-Severin. Activitatea principală este transportul rutier de mărfuri, înregistrând o cifră de afaceri de 7.165.494 lei și 21 de angajați în anul 2025.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 26341656 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Caraș-Severin #166CAEN 4941 #1983

Általános információk

NévM.B.V. BÂRSANA TRANS SRL
CUI26341656
CégjegyzékszámJ11/577/2009
CímCORPUL A, 346, Sat Băuţar, Comuna Băuţar, Caraş-Severin
Fő CAEN-kód4941
Engedélyezett CAEN-kódok494177117712
Bejegyzés dátuma18/12/2009
AdóhatóságUnitatea Fiscală Orăşenească Oţelu Roşu
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

7,17 M RON

vs 6,67 M RON

≈ 1,42 M €

Profit net (2025)

1 M RON

vs 980 E RON

≈ 199 E €

Capitaluri proprii (2025)

1,64 M RON

vs 1,41 M RON

≈ 325 E €

Angajați (2025)

21
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
7 165 494
≈ 1,42 M €
1 004 845
≈ 199 E €
21
2024
6 668 666
≈ 1,34 M €
980 059
≈ 197 E €
18
2023
5 387 346
≈ 1,09 M €
934 576
≈ 189 E €
17
2022
5 054 860
≈ 1,03 M €
667 206
≈ 135 E €
16
2021
3 774 414
≈ 767 E €
297 402
≈ 60,4 E €
15
2020
3 233 710
≈ 669 E €
698 814
≈ 144 E €
13
2019
2 892 428
≈ 610 E €
401 792
≈ 84,7 E €
11
2018
2 060 145
≈ 443 E €
121 594
≈ 26,1 E €
10
2017
1 570 781
≈ 344 E €
138 104
≈ 30,2 E €
11
2016
1 508 927
≈ 336 E €
168 938
≈ 37,6 E €
10
2015
2 260 344
≈ 509 E €
297 919
≈ 67 E €
10
2014
1 953 155
≈ 439 E €
211 961
≈ 47,7 E €
8
2013
1 307 189
≈ 296 E €
233 907
≈ 52,9 E €
7
2012
1 166 770
≈ 262 E €
73 990
≈ 16,6 E €
6

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

14%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

61,4%

Likviditási mutató

0,7

Eszközforgási sebesség

2,09

Árbevétel / alkalmazott

341 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2009-12-22—

Întrebări frecvente

Cum verific firma M.B.V. BÂRSANA TRANS SRL după CUI?

Cauți CUI 26341656. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru M.B.V. BÂRSANA TRANS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru M.B.V. BÂRSANA TRANS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea M.B.V. BÂRSANA TRANS SRL, CUI 26341656, nr. Reg. Com. J11/577/2009, sediu Sat Băuţar, Comuna Băuţar, Caraş-Severin.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are M.B.V. BÂRSANA TRANS SRL în 2025?

M.B.V. BÂRSANA TRANS SRL (CUI 26341656) a avut o marjă de profit net de 14% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).