Vissza a kereséshez

ADI FACTORY IMPEX SRL

AktívÁFA-regisztrált

ADI FACTORY IMPEX SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în sat Sinești, județul Ialomița. Activitatea principală este fabricarea încălțămintei, având un număr de 77 de angajați în anul 2025.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 26319578 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Ialomița #96CAEN 1520 #27

Általános információk

NévADI FACTORY IMPEX SRL
CUI26319578
CégjegyzékszámJ2009000496217
CímSat Sineşti, Comuna Sineşti, Ialomiţa
Fő CAEN-kód1520
Engedélyezett CAEN-kódok15203524464246904941521052246310
Bejegyzés dátuma11/12/2009
AdóhatóságAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Ialomiţa
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
WU ZEGUANGadministrator
LIN MEIPINGadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

19,6 M RON

vs 21,3 M RON

≈ 3,88 M €

Profit net (2025)

567 E RON

vs 711 E RON

≈ 113 E €

Capitaluri proprii (2025)

3,4 M RON

vs 2,84 M RON

≈ 676 E €

Angajați (2025)

77
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
19 573 033
≈ 3,88 M €
567 303
≈ 113 E €
77
2024
21 258 346
≈ 4,27 M €
711 249
≈ 143 E €
70
2023
17 033 286
≈ 3,44 M €
139 049
≈ 28,1 E €
63
2022
17 592 644
≈ 3,57 M €
176 619
≈ 35,8 E €
72
2021
13 485 306
≈ 2,74 M €
388 699
≈ 79 E €
69
2020
14 305 611
≈ 2,96 M €
577 984
≈ 119 E €
69
2019
12 284 752
≈ 2,59 M €
122 035
≈ 25,7 E €
74
2018
10 588 261
≈ 2,28 M €
25 276
≈ 5,43 E €
73
2017
9 954 724
≈ 2,18 M €
474 536
≈ 104 E €
89
2016
9 289 479
≈ 2,07 M €
264 571
≈ 58,9 E €
98
2015
7 664 656
≈ 1,72 M €
143 706
≈ 32,3 E €
117
2014
5 423 878
≈ 1,22 M €
20 292
≈ 4,57 E €
141
2013
5 155 794
≈ 1,17 M €
-234 338
≈ -53 E €
94
2012
4 353 066
≈ 977 E €
-218 196
≈ -49 E €
96

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

2,9%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

16,7%

Likviditási mutató

1,17

Eszközforgási sebesség

0,89

Árbevétel / alkalmazott

254 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2009-12-30—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ADI FACTORY IMPEX SRL după CUI?

Cauți CUI 26319578. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ADI FACTORY IMPEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ADI FACTORY IMPEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ADI FACTORY IMPEX SRL, CUI 26319578, nr. Reg. Com. J2009000496217, sediu Sat Sineşti, Comuna Sineşti, Ialomiţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ADI FACTORY IMPEX SRL în 2025?

ADI FACTORY IMPEX SRL (CUI 26319578) a avut o marjă de profit net de 2,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).