Vissza a kereséshez

ZIMŢA SRL

AktívÁFA-regisztrált

ZIMŢA SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în satul Mânăstirea, județul Călărași. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 650.219 lei și un profit net de 5472 lei cu 4 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 26170181 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Călărași #1661CAEN 4719 #1604

Általános információk

NévZIMŢA SRL
CUI26170181
CégjegyzékszámJ2009000468519
CímSat Mânăstirea, Comuna Mânăstirea, Călăraşi
Fő CAEN-kód4712
Bejegyzés dátuma30/10/2009
AdóhatóságUnitatea Fiscală Municipală Olteniţa
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
ZIMŢA PAULadministrator
ZIMŢA MARIAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

650 E RON

vs 647 E RON

≈ 129 E €

Profit net (2025)

5,47 E RON

vs 21,5 E RON

≈ 1,09 E €

Capitaluri proprii (2025)

9,91 E RON

vs 24,4 E RON

≈ 1,97 E €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
650 219
≈ 129 E €
5472
≈ 1,09 E €
4
2024
647 049
≈ 130 E €
21 499
≈ 4,32 E €
5
2023
614 066
≈ 124 E €
55 291
≈ 11,2 E €
4
2022
477 434
≈ 96,8 E €
6620
≈ 1,34 E €
5
2021
499 767
≈ 102 E €
30 555
≈ 6,21 E €
5
2020
363 964
≈ 75,2 E €
8753
≈ 1,81 E €
5
2019
433 274
≈ 91,3 E €
914
≈ 193 €
5
2018
431 096
≈ 92,6 E €
5128
≈ 1,1 E €
5
2017
472 600
≈ 103 E €
24 392
≈ 5,34 E €
5
2016
403 034
≈ 89,7 E €
32 089
≈ 7,15 E €
4
2015
322 397
≈ 72,5 E €
35 348
≈ 7,95 E €
3
2014
167 599
≈ 37,7 E €
1057
≈ 238 €
3
2013
122 632
≈ 27,8 E €
-6884
≈ -1,56 E €
5
2012
97 124
≈ 21,8 E €
130
≈ 29,2 €
3

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

0,8%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

55,2%

Likviditási mutató

1,08

Eszközforgási sebesség

4,74

Árbevétel / alkalmazott

163 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2009-11-02—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ZIMŢA SRL după CUI?

Cauți CUI 26170181. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ZIMŢA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ZIMŢA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ZIMŢA SRL, CUI 26170181, nr. Reg. Com. J2009000468519, sediu Sat Mânăstirea, Comuna Mânăstirea, Călăraşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ZIMŢA SRL în 2025?

ZIMŢA SRL (CUI 26170181) a avut o marjă de profit net de 0,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).