GENERAL TURBO SA
GENERAL TURBO SA este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în București Sectorul 4. Activitatea principală este fabricarea de motoare și turbine conform codului CAEN 2811.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból
CUI: 2603490 · Pénzügyi egészség
Helyezés 2025: București #2212CAEN 2811 #4
Általános adatok
Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!
Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.
Igényléskor ingyen jár
Ügyvezetők és képviselők
Forrás: ONRCÁFA
ÁFA-körbe bejelentkezett
ONRC-státusz
Funcțiune
Állapot
Aktív adózó
Osztott ÁFA
Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
47,2 M RON
≈ 9,37 M €
Profit net (2025)
-26,9 M RON
≈ -5,33 M €
Capitaluri proprii (2025)
149 M RON
≈ 29,6 M €
Angajați (2025)
2025
47,2 M RON
| 2012 | 165 M RON | Profit net: 5,57 M RON |
|---|---|---|
| 2013 | 113 M RON | Profit net: -3,9 M RON |
| 2014 | 121 M RON | Profit net: -5,79 M RON |
| 2015 | 64,4 M RON | Profit net: -40,2 M RON |
| 2016 | 72,3 M RON | Profit net: 4,52 M RON |
| 2017 | 78,3 M RON | Profit net: 2,84 M RON |
| 2018 | 115 M RON | Profit net: 986 E RON |
| 2019 | 88,4 M RON | Profit net: -28,9 M RON |
| 2020 | 73,9 M RON | Profit net: -17,2 M RON |
| 2021 | 82,2 M RON | Profit net: 3,77 M RON |
| 2022 | 78,2 M RON | Profit net: 3,19 M RON |
| 2023 | 72,1 M RON | Profit net: -21,5 M RON |
| 2024 | 65,5 M RON | Profit net: -5,18 M RON |
| 2025 | 47,2 M RON | Profit net: -26,9 M RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 47 218 341 ≈ 9,37 M € | -26 851 823 ≈ -5,33 M € | 248 |
| 2024 | 65 518 509 ≈ 13,2 M € | -5 177 590 ≈ -1,04 M € | 348 |
| 2023 | 72 113 145 ≈ 14,6 M € | -21 469 801 ≈ -4,34 M € | 381 |
| 2022 | 78 217 878 ≈ 15,9 M € | 3 191 383 ≈ 647 E € | 418 |
| 2021 | 82 210 521 ≈ 16,7 M € | 3 769 999 ≈ 766 E € | 427 |
| 2020 | 73 897 502 ≈ 15,3 M € | -17 172 159 ≈ -3,55 M € | 459 |
| 2019 | 88 438 422 ≈ 18,6 M € | -28 885 294 ≈ -6,09 M € | 533 |
| 2018 | 114 665 844 ≈ 24,6 M € | 986 063 ≈ 212 E € | 536 |
| 2017 | 78 333 079 ≈ 17,1 M € | 2 842 217 ≈ 622 E € | 522 |
| 2016 | 72 261 597 ≈ 16,1 M € | 4 522 622 ≈ 1,01 M € | 519 |
| 2015 | 64 407 480 ≈ 14,5 M € | -40 205 048 ≈ -9,05 M € | 544 |
| 2014 | 121 371 208 ≈ 27,3 M € | -5 789 916 ≈ -1,3 M € | 746 |
| 2013 | 112 528 955 ≈ 25,5 M € | -3 900 129 ≈ -883 E € | 773 |
| 2012 | 164 988 467 ≈ 37 M € | 5 573 322 ≈ 1,25 M € | 739 |
Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Pénzügyi mutatók 2025
Nettó profitmarzs
-56,9%
Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)
-18%
Likviditási mutató
1,43
Eszközforgási sebesség
0,26
Árbevétel / alkalmazott
190 E RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Azonos cím
Közös ügyvezetővel rendelkező cégek
- BEAUTY SPA SRL
Közös ügyvezető: STRĂNUTU MIRELA
- D2 HUB S.R.L.
Közös ügyvezető: BUZAIANU DRAGOS ANDREI
- DBZ MOBILITY S.R.L.
Közös ügyvezető: BUZAIANU DRAGOS ANDREI
- GENERAL TURBO ENERGY S.R.L.
Közös ügyvezető: STAICU DANIELA
- GENERAL TURBO POWER S.R.L.
Közös ügyvezető: STAICU DANIELA
- PIGGYVILLE S.R.L.
Közös ügyvezető: BUZAIANU DRAGOS ANDREI
- ROYAL WATER SRL
Közös ügyvezető: BUZAIANU DRAGOS ANDREI
- FAST INSTALL SRL
Közös ügyvezető: STAICU DANIELA
ÁFA-időszakok
| Ettől | Eddig | Részletek |
|---|---|---|
| 1993-07-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma GENERAL TURBO SA după CUI?
Cauți CUI 2603490. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GENERAL TURBO SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru GENERAL TURBO SA?
Datele de facturare sunt denumirea GENERAL TURBO SA, CUI 2603490, nr. Reg. Com. J1992026498408, sediu Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are GENERAL TURBO SA în 2025?
GENERAL TURBO SA (CUI 2603490) a avut o marjă de profit net de -56,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).