Vissza a kereséshez

GMC AVANTAJE AMANET SRL

AktívÁFA-regisztrált

GMC AVANTAJE AMANET SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 4.597.815 lei și un profit net de 651.171 lei cu 14 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 25810126 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Hunedoara #537CAEN 6492 #93

Általános információk

NévGMC AVANTAJE AMANET SRL
CUI25810126
CégjegyzékszámJ2009000759208
CímStr. GHEORGHE BARIŢIU, 10, Municipiul Deva, Hunedoara
Fő CAEN-kód6492
Engedélyezett CAEN-kódok47124740475447774778477947816492
Bejegyzés dátuma23/07/2009
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,6 M RON

vs 1,29 M RON

≈ 913 E €

Profit net (2025)

651 E RON

vs 573 E RON

≈ 129 E €

Capitaluri proprii (2025)

2,29 M RON

vs 1,64 M RON

≈ 454 E €

Angajați (2025)

14
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4 597 815
≈ 913 E €
651 171
≈ 129 E €
14
2024
1 285 351
≈ 258 E €
573 263
≈ 115 E €
10
2023
271 240
≈ 54,8 E €
157 981
≈ 31,9 E €
2
2022
277 685
≈ 56,3 E €
151 188
≈ 30,7 E €
2
2021
265 384
≈ 53,9 E €
123 594
≈ 25,1 E €
2
2020
239 420
≈ 49,5 E €
130 151
≈ 26,9 E €
3
2019
238 511
≈ 50,3 E €
97 019
≈ 20,4 E €
3
2018
221 146
≈ 47,5 E €
65 065
≈ 14 E €
3
2017
215 365
≈ 47,1 E €
84 489
≈ 18,5 E €
3
2016
150 909
≈ 33,6 E €
104 155
≈ 23,2 E €
1
2015
133 747
≈ 30,1 E €
76 774
≈ 17,3 E €
1
2014
90 755
≈ 20,4 E €
47 960
≈ 10,8 E €
3
2013
157 718
≈ 35,7 E €
105 465
≈ 23,9 E €
3
2012
118 049
≈ 26,5 E €
96 396
≈ 21,6 E €
2

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

14,2%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

28,5%

Likviditási mutató

2,32

Eszközforgási sebesség

1,16

Árbevétel / alkalmazott

328 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2024-06-01—
2010-01-012011-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma GMC AVANTAJE AMANET SRL după CUI?

Cauți CUI 25810126. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GMC AVANTAJE AMANET SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GMC AVANTAJE AMANET SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GMC AVANTAJE AMANET SRL, CUI 25810126, nr. Reg. Com. J2009000759208, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GMC AVANTAJE AMANET SRL în 2025?

GMC AVANTAJE AMANET SRL (CUI 25810126) a avut o marjă de profit net de 14,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).