Vissza a kereséshez

ECO-CSIK SRL

AktívÁFA-regisztrált

ECO-CSIK SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în satul Sânsimion, județul Harghita. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 24.485.691 lei și un profit net de 1.853.857 lei cu 109 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 25741662 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Harghita #113CAEN 3811 #63

Általános információk

NévECO-CSIK SRL
CUI25741662
CégjegyzékszámJ2009000343195
CímStr. NAGYMEZO, 711/B, Sat Sânsimion, Comuna Sânsimion, Harghita
Fő CAEN-kód3811
Bejegyzés dátuma03/07/2009
AdóhatóságAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Harghita
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.DE STAT-SOCIETATE COMERCIALA
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
PÁL TAMÁSadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

24,5 M RON

vs 22,1 M RON

≈ 4,86 M €

Profit net (2025)

1,85 M RON

vs 1,49 M RON

≈ 368 E €

Capitaluri proprii (2025)

7,23 M RON

vs 6,24 M RON

≈ 1,44 M €

Angajați (2025)

109
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
24 485 691
≈ 4,86 M €
1 853 857
≈ 368 E €
109
2024
22 067 597
≈ 4,44 M €
1 490 192
≈ 300 E €
124
2023
18 597 214
≈ 3,76 M €
1 178 172
≈ 238 E €
113
2022
16 100 755
≈ 3,26 M €
823 328
≈ 167 E €
111
2021
13 224 256
≈ 2,69 M €
49 387
≈ 10 E €
108
2020
12 221 788
≈ 2,53 M €
244 171
≈ 50,5 E €
109
2019
10 997 206
≈ 2,32 M €
764 379
≈ 161 E €
99
2018
8 867 351
≈ 1,91 M €
541 728
≈ 116 E €
95
2017
7 062 457
≈ 1,55 M €
255 738
≈ 56 E €
88
2016
6 522 506
≈ 1,45 M €
324 193
≈ 72,2 E €
86
2015
5 830 183
≈ 1,31 M €
207 146
≈ 46,6 E €
85
2014
5 881 317
≈ 1,32 M €
183 150
≈ 41,2 E €
83
2013
4 949 830
≈ 1,12 M €
373 822
≈ 84,6 E €
75
2012
2 693 849
≈ 605 E €
209 046
≈ 46,9 E €
56

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

7,6%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

25,6%

Likviditási mutató

2,85

Eszközforgási sebesség

2,45

Árbevétel / alkalmazott

225 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2009-07-07—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ECO-CSIK SRL după CUI?

Cauți CUI 25741662. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ECO-CSIK SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ECO-CSIK SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ECO-CSIK SRL, CUI 25741662, nr. Reg. Com. J2009000343195, sediu Sat Sânsimion, Comuna Sânsimion, Harghita.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ECO-CSIK SRL în 2025?

ECO-CSIK SRL (CUI 25741662) a avut o marjă de profit net de 7,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).