Vissza a kereséshez

R&V FINANCIAL SERVICES IFN S.R.L.

AktívÁFA-regisztrált

R&V FINANCIAL SERVICES IFN S.R.L. este o entitate înființată în anul 2009 cu sediul în municipiul Slatina, Olt. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.288.223 lei și un profit net de 554.785 lei cu 4 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 25582427 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Olt #1451CAEN 6492 #293

Általános információk

NévR&V FINANCIAL SERVICES IFN S.R.L.
CUI25582427
CégjegyzékszámJ2009000339280
CímStr. CIREAŞOV, Municipiul Slatina, Olt
Fő CAEN-kód6492
Bejegyzés dátuma21/05/2009
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
VITAN ALIN-IONUŢadministrator
ROIBU GEORGE-FLORINadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,29 M RON

vs 1,49 M RON

≈ 256 E €

Profit net (2025)

555 E RON

vs 714 E RON

≈ 110 E €

Capitaluri proprii (2025)

999 E RON

vs 714 E RON

≈ 198 E €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 288 223
≈ 256 E €
554 785
≈ 110 E €
4
2024
1 492 665
≈ 300 E €
713 767
≈ 143 E €
3
2023
1 896 055
≈ 383 E €
1 005 173
≈ 203 E €
1
2022
3 295 354
≈ 668 E €
2 516 183
≈ 510 E €
1
2021
1 906 607
≈ 387 E €
1 442 040
≈ 293 E €
1
2020
1 786 643
≈ 369 E €
886 068
≈ 183 E €
2
2019
1 043 443
≈ 220 E €
568 494
≈ 120 E €
3
2018
417 077
≈ 89,6 E €
199 209
≈ 42,8 E €
2
2017
378 679
≈ 82,9 E €
203 856
≈ 44,6 E €
1
2016
131 912
≈ 29,4 E €
14 349
≈ 3,2 E €
1
2015
160 475
≈ 36,1 E €
120 346
≈ 27,1 E €
1
2014
142 380
≈ 32 E €
92 618
≈ 20,8 E €
1
2013
150 500
≈ 34,1 E €
69 752
≈ 15,8 E €
—
2012
111 516
≈ 25 E €
46 888
≈ 10,5 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

43,1%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

55,5%

Likviditási mutató

1,89

Eszközforgási sebesség

0,63

Árbevétel / alkalmazott

322 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2018-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma R&V FINANCIAL SERVICES IFN S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 25582427. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru R&V FINANCIAL SERVICES IFN S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru R&V FINANCIAL SERVICES IFN S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea R&V FINANCIAL SERVICES IFN S.R.L., CUI 25582427, nr. Reg. Com. J2009000339280, sediu Municipiul Slatina, Olt.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are R&V FINANCIAL SERVICES IFN S.R.L. în 2025?

R&V FINANCIAL SERVICES IFN S.R.L. (CUI 25582427) a avut o marjă de profit net de 43,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).