Vissza a kereséshez

MADO CORPORATION SRL

AktívÁFA-regisztrált

MADO CORPORATION SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în sat Brătuleni, comuna Miroslava, județul Iași. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 58.694.485 lei, un profit net de 145.807 lei și 155 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 25308163 · Pénzügyi egészség

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2025: Iași #151CAEN 5611 #25

Általános információk

NévMADO CORPORATION SRL
CUI25308163
CégjegyzékszámJ2009000625222
CímIndustriilor, 32, Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Iaşi
Fő CAEN-kód5611
Bejegyzés dátuma18/03/2009
AdóhatóságAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Iaşi
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
GÜNBEYI IBRAHIMadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

58,7 M RON

vs 55,8 M RON

≈ 11,6 M €

Profit net (2025)

146 E RON

vs 411 E RON

≈ 28,9 E €

Capitaluri proprii (2025)

7,17 M RON

vs 7,02 M RON

≈ 1,42 M €

Angajați (2025)

155
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
58 694 485
≈ 11,6 M €
145 807
≈ 28,9 E €
155
2024
55 762 116
≈ 11,2 M €
411 499
≈ 82,7 E €
178
2023
52 625 504
≈ 10,6 M €
874 504
≈ 177 E €
171
2022
48 373 426
≈ 9,81 M €
3 532 473
≈ 716 E €
198
2021
35 535 598
≈ 7,22 M €
383 308
≈ 77,9 E €
174
2020
20 251 761
≈ 4,19 M €
187 494
≈ 38,8 E €
186
2019
37 370 214
≈ 7,88 M €
2 371 593
≈ 500 E €
227
2018
36 164 549
≈ 7,77 M €
1 399 039
≈ 301 E €
303
2017
33 871 529
≈ 7,41 M €
1 208 755
≈ 265 E €
304
2016
32 795 131
≈ 7,3 M €
1 128 393
≈ 251 E €
282
2015
29 306 549
≈ 6,59 M €
998 170
≈ 225 E €
273
2014
21 589 651
≈ 4,86 M €
626 359
≈ 141 E €
260
2013
19 045 936
≈ 4,31 M €
585 538
≈ 133 E €
240
2012
16 494 470
≈ 3,7 M €
427 775
≈ 96 E €
200

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

0,2%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

2%

Likviditási mutató

0,76

Eszközforgási sebesség

3,67

Árbevétel / alkalmazott

379 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2009-03-24—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MADO CORPORATION SRL după CUI?

Cauți CUI 25308163. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MADO CORPORATION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MADO CORPORATION SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MADO CORPORATION SRL, CUI 25308163, nr. Reg. Com. J2009000625222, sediu Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MADO CORPORATION SRL în 2025?

MADO CORPORATION SRL (CUI 25308163) a avut o marjă de profit net de 0,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).