Vissza a kereséshez

TOREADOR MBC CONSTRUCT SRL

AktívÁFA-regisztrált

TOREADOR MBC CONSTRUCT SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în satul Mărăcineni, județul Buzău. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.207.424 lei și un profit net de 404.202 lei cu 3 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 24995778 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Buzău #2039CAEN 4211 #972

Általános információk

NévTOREADOR MBC CONSTRUCT SRL
CUI24995778
CégjegyzékszámJ10/76/2009
CímStr. NOUĂ, 4, Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău
Fő CAEN-kód4211
Engedélyezett CAEN-kódok452045324941
Bejegyzés dátuma23/01/2009
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
MOISE S MARIANadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,21 M RON

vs 910 E RON

≈ 240 E €

Profit net (2025)

404 E RON

vs 169 E RON

≈ 80,2 E €

Capitaluri proprii (2025)

1,84 M RON

vs 1,43 M RON

≈ 364 E €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 207 424
≈ 240 E €
404 202
≈ 80,2 E €
3
2024
910 338
≈ 183 E €
168 526
≈ 33,9 E €
3
2023
821 185
≈ 166 E €
84 729
≈ 17,1 E €
3
2022
662 354
≈ 134 E €
22 327
≈ 4,53 E €
3
2021
1 588 244
≈ 323 E €
584 796
≈ 119 E €
2
2020
1 323 568
≈ 274 E €
267 499
≈ 55,3 E €
2
2019
955 357
≈ 201 E €
156 053
≈ 32,9 E €
2
2018
540 575
≈ 116 E €
5772
≈ 1,24 E €
3
2017
294 597
≈ 64,5 E €
8890
≈ 1,95 E €
2
2016
211 309
≈ 47,1 E €
13 211
≈ 2,94 E €
1
2015
322 322
≈ 72,5 E €
121 275
≈ 27,3 E €
2
2014
207 398
≈ 46,7 E €
108 507
≈ 24,4 E €
2
2013
166 380
≈ 37,7 E €
95 992
≈ 21,7 E €
2
2012
137 185
≈ 30,8 E €
-777
≈ -174 €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

33,5%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

22%

Likviditási mutató

5,44

Eszközforgási sebesség

0,59

Árbevétel / alkalmazott

402 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2016-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TOREADOR MBC CONSTRUCT SRL după CUI?

Cauți CUI 24995778. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TOREADOR MBC CONSTRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TOREADOR MBC CONSTRUCT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TOREADOR MBC CONSTRUCT SRL, CUI 24995778, nr. Reg. Com. J10/76/2009, sediu Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TOREADOR MBC CONSTRUCT SRL în 2025?

TOREADOR MBC CONSTRUCT SRL (CUI 24995778) a avut o marjă de profit net de 33,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).