Vissza a kereséshez

LORY SRL

AktívÁFA-regisztrált

LORY SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în Sat Şag, Comuna Şag, Timiş. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.401.180 lei și un profit net de 78.637 lei.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 2498930 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #3482CAEN 4711 #3841

Általános információk

NévLORY SRL
CUI2498930
CégjegyzékszámJ1991000634355
CímLXX, 54B, Sat Şag, Comuna Şag, Timiş
Fő CAEN-kód4711
Bejegyzés dátuma16/05/1991
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
ULICI ALEODORadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,4 M RON

vs 2,28 M RON

≈ 477 E €

Profit net (2025)

78,6 E RON

vs 72,1 E RON

≈ 15,6 E €

Capitaluri proprii (2025)

143 E RON

vs 170 E RON

≈ 28,3 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 401 180
≈ 477 E €
78 637
≈ 15,6 E €
1
2024
2 283 472
≈ 459 E €
72 084
≈ 14,5 E €
2
2023
2 116 952
≈ 428 E €
23 118
≈ 4,67 E €
2
2022
2 045 276
≈ 415 E €
39 762
≈ 8,06 E €
2
2021
1 854 355
≈ 377 E €
32 037
≈ 6,51 E €
2
2020
1 725 283
≈ 357 E €
24 600
≈ 5,09 E €
2
2019
1 645 168
≈ 347 E €
20 105
≈ 4,24 E €
2
2018
1 628 165
≈ 350 E €
18 246
≈ 3,92 E €
2
2017
1 831 535
≈ 401 E €
55 332
≈ 12,1 E €
2
2016
1 293 645
≈ 288 E €
28 169
≈ 6,27 E €
2
2015
1 093 794
≈ 246 E €
16 241
≈ 3,65 E €
3
2014
951 163
≈ 214 E €
5150
≈ 1,16 E €
3
2013
889 866
≈ 201 E €
530
≈ 120 €
2
2012
1 070 866
≈ 240 E €
-16 124
≈ -3,62 E €
5

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

3,3%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

55,1%

Likviditási mutató

1,99

Eszközforgási sebesség

8,41

Árbevétel / alkalmazott

2,4 M RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LORY SRL după CUI?

Cauți CUI 2498930. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LORY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LORY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LORY SRL, CUI 2498930, nr. Reg. Com. J1991000634355, sediu Sat Şag, Comuna Şag, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LORY SRL în 2025?

LORY SRL (CUI 2498930) a avut o marjă de profit net de 3,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).