Vissza a kereséshez

DANIEL FOR INT SRL

AktívÁFA-regisztrált

CUI: 24984370 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2024: Neamț #1033CAEN 0210 #167

Általános információk

NévDANIEL FOR INT SRL
CUI24984370
CégjegyzékszámJ2009000068278
CímSpl. CIREŞULUI, 517, Sat Boboieşti, Comuna Pipirig, Neamţ
Fő CAEN-kód210
Engedélyezett CAEN-kódok0210022002405520559056115630
Bejegyzés dátuma21/01/2009
AdóhatóságUnitatea Fiscală Orăşenească TÂRGU NEAMŢ
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
LUPU ANTONIAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2024)

2,64 M RON

vs 2,33 M RON

≈ 530 E €

Profit net (2024)

398 E RON

vs 208 E RON

≈ 80,1 E €

Capitaluri proprii (2024)

846 E RON

vs 597 E RON

≈ 170 E €

Angajați (2024)

12
AnCifră afaceriProfit netAng.
2024
2 636 852
≈ 530 E €
398 280
≈ 80,1 E €
12
2023
2 329 699
≈ 471 E €
208 405
≈ 42,1 E €
1
2022
3 915 249
≈ 794 E €
466 493
≈ 94,6 E €
23
2020
3 663 413
≈ 757 E €
2 025 801
≈ 419 E €
12
2019
2 403 707
≈ 507 E €
675 140
≈ 142 E €
19
2018
2 271 713
≈ 488 E €
441 038
≈ 94,8 E €
15
2017
1 029 163
≈ 225 E €
121 191
≈ 26,5 E €
6
2016
460 460
≈ 103 E €
94 679
≈ 21,1 E €
8
2015
292 692
≈ 65,8 E €
50 645
≈ 11,4 E €
4
2014
538 925
≈ 121 E €
39 159
≈ 8,81 E €
4
2013
249 882
≈ 56,5 E €
81 038
≈ 18,3 E €
3
2012
247 155
≈ 55,5 E €
6163
≈ 1,38 E €
2
2025Erre az évre nem nyújtott be mérleget (ANAF által megerősítve).
2021Erre az évre nem nyújtott be mérleget (ANAF által megerősítve).

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2024

Nettó profitmarzs

15,1%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

47,1%

Likviditási mutató

3,45

Eszközforgási sebesség

2,46

Árbevétel / alkalmazott

220 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2009-01-23—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DANIEL FOR INT SRL după CUI?

Cauți CUI 24984370. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DANIEL FOR INT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DANIEL FOR INT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DANIEL FOR INT SRL, CUI 24984370, nr. Reg. Com. J2009000068278, sediu Sat Boboieşti, Comuna Pipirig, Neamţ.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DANIEL FOR INT SRL în 2024?

DANIEL FOR INT SRL (CUI 24984370) a avut o marjă de profit net de 15,1% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).