Vissza a kereséshez

ISTBAN CONSTRUCT & CONSULTING SRL

AktívÁFA-regisztrált

ISTBAN CONSTRUCT & CONSULTING SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în municipiul Câmpina, Prahova. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 516.342 lei și un profit net de 280.864 lei cu un angajat.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 24919975 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Prahova #6936CAEN 4120 #8741

Általános információk

NévISTBAN CONSTRUCT & CONSULTING SRL
CUI24919975
CégjegyzékszámJ29/21/2009
CímStr. DEALULUI, 38A, Municipiul Câmpina, Prahova
Fő CAEN-kód4120
Bejegyzés dátuma06/01/2009
AdóhatóságUnitatea Fiscală Municipală Câmpina
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
ISTRATE ANDREIadministrator
ISTRATE LUCREŢIAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

516 E RON

vs 443 E RON

≈ 102 E €

Profit net (2025)

281 E RON

vs 150 E RON

≈ 55,7 E €

Capitaluri proprii (2025)

281 E RON

vs 451 E RON

≈ 55,8 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
516 342
≈ 102 E €
280 864
≈ 55,7 E €
1
2024
443 158
≈ 89,1 E €
149 501
≈ 30,1 E €
1
2023
242 690
≈ 49,1 E €
77 863
≈ 15,7 E €
1
2022
407 823
≈ 82,7 E €
223 617
≈ 45,3 E €
1
2021
443 363
≈ 90,1 E €
263 256
≈ 53,5 E €
1
2020
204 564
≈ 42,3 E €
96 639
≈ 20 E €
1
2019
265 330
≈ 55,9 E €
149 187
≈ 31,4 E €
1
2018
176 659
≈ 38 E €
123 373
≈ 26,5 E €
—
2017
159 988
≈ 35 E €
101 287
≈ 22,2 E €
1
2016
93 012
≈ 20,7 E €
2892
≈ 644 €
1
2015
116 014
≈ 26,1 E €
42 639
≈ 9,59 E €
1
2014
35 030
≈ 7,88 E €
-10 642
≈ -2,39 E €
1
2013
66 161
≈ 15 E €
24 756
≈ 5,6 E €
1
2012
29 685
≈ 6,66 E €
1656
≈ 372 €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

54,4%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,9%

Likviditási mutató

1,25

Eszközforgási sebesség

0,38

Árbevétel / alkalmazott

516 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2017-11-20—
2009-01-092016-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ISTBAN CONSTRUCT & CONSULTING SRL după CUI?

Cauți CUI 24919975. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ISTBAN CONSTRUCT & CONSULTING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ISTBAN CONSTRUCT & CONSULTING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ISTBAN CONSTRUCT & CONSULTING SRL, CUI 24919975, nr. Reg. Com. J29/21/2009, sediu Municipiul Câmpina, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ISTBAN CONSTRUCT & CONSULTING SRL în 2025?

ISTBAN CONSTRUCT & CONSULTING SRL (CUI 24919975) a avut o marjă de profit net de 54,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).