Vissza a kereséshez

INTER MOTOCROSS SRL

AktívÁFA-regisztrált

INTER MOTOCROSS SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în satul Prundu, comuna Prundu, județul Giurgiu. Activitatea principală este creșterea porcinelor, înregistrând o cifră de afaceri de 3.519.150 lei și un profit net de 152.530 lei în anul 2025.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 24911190 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Giurgiu #512CAEN 0146 #153

Általános információk

NévINTER MOTOCROSS SRL
CUI24911190
CégjegyzékszámJ2008001043529
CímPrincipală, 9, Sat Prundu, Comuna Prundu, Giurgiu
Fő CAEN-kód146
Bejegyzés dátuma23/12/2008
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,52 M RON

vs 6,37 M RON

≈ 698 E €

Profit net (2025)

153 E RON

vs 452 E RON

≈ 30,3 E €

Capitaluri proprii (2025)

4,59 M RON

vs 5,11 M RON

≈ 911 E €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 519 150
≈ 698 E €
152 530
≈ 30,3 E €
2
2024
6 374 980
≈ 1,28 M €
452 084
≈ 90,9 E €
2
2023
5 051 038
≈ 1,02 M €
625 370
≈ 126 E €
2
2022
3 434 207
≈ 696 E €
698 826
≈ 142 E €
3
2021
7 012 552
≈ 1,43 M €
478 725
≈ 97,3 E €
3
2020
2 352 060
≈ 486 E €
368 162
≈ 76,1 E €
3
2019
6 260 609
≈ 1,32 M €
1 235 392
≈ 260 E €
5
2018
7 955 578
≈ 1,71 M €
1 768 193
≈ 380 E €
5
2017
12 701 883
≈ 2,78 M €
2 463 669
≈ 539 E €
8
2016
13 438 010
≈ 2,99 M €
322 488
≈ 71,8 E €
10
2015
12 604 110
≈ 2,84 M €
939 060
≈ 211 E €
13
2014
10 352 828
≈ 2,33 M €
-295 411
≈ -66,5 E €
10
2013
11 051 768
≈ 2,5 M €
457 316
≈ 103 E €
5
2012
5 034 417
≈ 1,13 M €
1 437 128
≈ 323 E €
5

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

4,3%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

3,3%

Likviditási mutató

0,85

Eszközforgási sebesség

0,24

Árbevétel / alkalmazott

1,76 M RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2009-01-06—

Întrebări frecvente

Cum verific firma INTER MOTOCROSS SRL după CUI?

Cauți CUI 24911190. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INTER MOTOCROSS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INTER MOTOCROSS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea INTER MOTOCROSS SRL, CUI 24911190, nr. Reg. Com. J2008001043529, sediu Sat Prundu, Comuna Prundu, Giurgiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INTER MOTOCROSS SRL în 2025?

INTER MOTOCROSS SRL (CUI 24911190) a avut o marjă de profit net de 4,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).