Vissza a kereséshez

CISO SRL

Aktív

CISO SRL este o societate cu sediul în Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Timiș, înființată în anul 1992. Cifra de afaceri în anul 2025 a fost de 30.000 lei, iar profitul net a fost de 8781 lei.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 2489680 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #28137CAEN 6820 #12492

Általános információk

NévCISO SRL
CUI2489680
CégjegyzékszámJ35/2883/1992
CímPrimăverii, 131, Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Timiş
Fő CAEN-kód6820
Engedélyezett CAEN-kódok68206831
Bejegyzés dátuma20/07/1992
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
BUMBAR VIORICAadministrator

ÁFA

Nem ÁFA-alany

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

30 E RON

vs 24 E RON

≈ 5,95 E €

Profit net (2025)

8,78 E RON

vs 9,29 E RON

≈ 1,74 E €

Capitaluri proprii (2025)

9,16 E RON

vs 9,66 E RON

≈ 1,82 E €

Angajați (2025)

—
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
30 000
≈ 5,95 E €
8781
≈ 1,74 E €
—
2024
24 000
≈ 4,82 E €
9286
≈ 1,87 E €
—
2023
24 000
≈ 4,85 E €
8024
≈ 1,62 E €
—
2022
16 800
≈ 3,41 E €
5626
≈ 1,14 E €
—
2021
16 800
≈ 3,41 E €
4318
≈ 878 €
—
2020
16 800
≈ 3,47 E €
5477
≈ 1,13 E €
—
2019
16 800
≈ 3,54 E €
11 301
≈ 2,38 E €
—
2018
16 800
≈ 3,61 E €
12 627
≈ 2,71 E €
—
2017
14 400
≈ 3,15 E €
10 171
≈ 2,23 E €
—
2016
16 800
≈ 3,74 E €
14 612
≈ 3,25 E €
—
2015
16 800
≈ 3,78 E €
9013
≈ 2,03 E €
—
2014
21 800
≈ 4,9 E €
12 054
≈ 2,71 E €
0
2013
36 780
≈ 8,32 E €
18 518
≈ 4,19 E €
—
2012
43 288
≈ 9,71 E €
12 139
≈ 2,72 E €
1

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

29,3%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

95,9%

Likviditási mutató

4,33

Eszközforgási sebesség

2,73

Árbevétel / alkalmazott

—

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1993-07-012020-10-27Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma CISO SRL după CUI?

Cauți CUI 2489680. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CISO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CISO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CISO SRL, CUI 2489680, nr. Reg. Com. J35/2883/1992, sediu Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CISO SRL în 2025?

CISO SRL (CUI 2489680) a avut o marjă de profit net de 29,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).