Vissza a kereséshez

NUCICĂ SRL

AktívÁFA-regisztrált

NUCICĂ SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în satul Homocea, județul Vrancea. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 30.473.998 lei și un profit net de 1.447.821 lei cu 21 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 24748557 · Pénzügyi egészség

Distincții top 102 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2025: Vrancea #76CAEN 4752 #29

Általános információk

NévNUCICĂ SRL
CUI24748557
CégjegyzékszámJ2008001079393
CímStr. MIHAI EMINESCU, Sat Homocea, Comuna Homocea, Vrancea
Fő CAEN-kód4752
Engedélyezett CAEN-kódok464746834684471147124752475347544755
Bejegyzés dátuma14/11/2008
AdóhatóságAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Vrancea
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
PETREA IONUŢadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

30,5 M RON

vs 23,6 M RON

≈ 6,05 M €

Profit net (2025)

1,45 M RON

vs 1,42 M RON

≈ 287 E €

Capitaluri proprii (2025)

6,57 M RON

vs 6,72 M RON

≈ 1,3 M €

Angajați (2025)

21
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
30 473 998
≈ 6,05 M €
1 447 821
≈ 287 E €
21
2024
23 550 635
≈ 4,73 M €
1 415 124
≈ 284 E €
18
2023
22 221 221
≈ 4,49 M €
2 002 802
≈ 405 E €
18
2022
18 014 734
≈ 3,65 M €
1 404 824
≈ 285 E €
20
2021
18 429 783
≈ 3,75 M €
807 849
≈ 164 E €
18
2020
14 246 985
≈ 2,95 M €
1 705 567
≈ 353 E €
14
2019
8 506 711
≈ 1,79 M €
698 951
≈ 147 E €
12
2018
4 758 379
≈ 1,02 M €
534 447
≈ 115 E €
9
2017
3 723 238
≈ 815 E €
429 998
≈ 94,1 E €
6
2016
1 650 552
≈ 368 E €
237 952
≈ 53 E €
4
2015
472 193
≈ 106 E €
53 391
≈ 12 E €
1
2014
150 661
≈ 33,9 E €
11 988
≈ 2,7 E €
0
2013
79 108
≈ 17,9 E €
4687
≈ 1,06 E €
0
2012
57 738
≈ 13 E €
1743
≈ 391 €
0

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

4,8%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

22%

Likviditási mutató

3,12

Eszközforgási sebesség

3,26

Árbevétel / alkalmazott

1,45 M RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2008-11-18—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NUCICĂ SRL după CUI?

Cauți CUI 24748557. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NUCICĂ SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NUCICĂ SRL?

Datele de facturare sunt denumirea NUCICĂ SRL, CUI 24748557, nr. Reg. Com. J2008001079393, sediu Sat Homocea, Comuna Homocea, Vrancea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NUCICĂ SRL în 2025?

NUCICĂ SRL (CUI 24748557) a avut o marjă de profit net de 4,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).