Vissza a kereséshez

MOB METEOR SRL

AktívÁFA-regisztrált

MOB METEOR SRL este o companie cu sediul în satul Bălţăteşti, județul Neamţ, înființată în anul 2008. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 10.509.904 lei și un profit net de 562.392 lei cu 48 de angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 24607736 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Neamț #402CAEN 3100 #136

Általános információk

NévMOB METEOR SRL
CUI24607736
CégjegyzékszámJ2008001554278
CímStr. FLORILOR, Sat Bălţăteşti, Comuna Bălţăteşti, Neamţ
Fő CAEN-kód3100
Bejegyzés dátuma15/10/2008
AdóhatóságUnitatea Fiscală Orăşenească TÂRGU NEAMŢ
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
PLATON ELENAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

7,98 M RON

vs 10,5 M RON

≈ 1,58 M €

Profit net (2025)

103 E RON

vs 562 E RON

≈ 20,5 E €

Capitaluri proprii (2025)

1,53 M RON

vs 1,63 M RON

≈ 304 E €

Angajați (2025)

47
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
7 976 707
≈ 1,58 M €
103 458
≈ 20,5 E €
47
2024
10 509 904
≈ 2,11 M €
562 392
≈ 113 E €
48
2023
7 445 441
≈ 1,51 M €
129 186
≈ 26,1 E €
46
2022
6 917 235
≈ 1,4 M €
331 540
≈ 67,2 E €
45
2021
5 609 025
≈ 1,14 M €
357 456
≈ 72,6 E €
45
2020
4 342 342
≈ 898 E €
216 911
≈ 44,8 E €
37
2019
3 415 599
≈ 720 E €
175 344
≈ 37 E €
22
2018
2 886 572
≈ 620 E €
39 186
≈ 8,42 E €
20
2017
2 107 774
≈ 461 E €
5228
≈ 1,14 E €
26
2016
1 535 386
≈ 342 E €
7636
≈ 1,7 E €
18
2015
1 269 553
≈ 286 E €
1162
≈ 261 €
15
2014
931 380
≈ 210 E €
5228
≈ 1,18 E €
20
2013
831 383
≈ 188 E €
2145
≈ 485 €
20
2012
466 638
≈ 105 E €
1079
≈ 242 €
—

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

1,3%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

6,8%

Likviditási mutató

0,79

Eszközforgási sebesség

2,45

Árbevétel / alkalmazott

170 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2008-10-17—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MOB METEOR SRL după CUI?

Cauți CUI 24607736. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MOB METEOR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MOB METEOR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MOB METEOR SRL, CUI 24607736, nr. Reg. Com. J2008001554278, sediu Sat Bălţăteşti, Comuna Bălţăteşti, Neamţ.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MOB METEOR SRL în 2025?

MOB METEOR SRL (CUI 24607736) a avut o marjă de profit net de 1,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).