Vissza a kereséshez

SERVIA-CONT GIAS SRL

AktívÁFA-regisztrált

SERVIA-CONT GIAS SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în satul Giarmata, județul Timiș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 495.900 lei și un profit net de 261.383 lei cu 2 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 24599021 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #10084CAEN 8299 #2628

Általános információk

NévSERVIA-CONT GIAS SRL
CUI24599021
CégjegyzékszámJ2008003627350
Cím1185, Sat Giarmata, Comuna Giarmata, Timiş
Fő CAEN-kód8299
Engedélyezett CAEN-kódok62906310682070208299
Bejegyzés dátuma14/10/2008
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
CRĂCIUN GIANINAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

496 E RON

vs 398 E RON

≈ 98,4 E €

Profit net (2025)

261 E RON

vs 207 E RON

≈ 51,9 E €

Capitaluri proprii (2025)

508 E RON

vs 332 E RON

≈ 101 E €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
495 900
≈ 98,4 E €
261 383
≈ 51,9 E €
2
2024
398 184
≈ 80 E €
207 044
≈ 41,6 E €
2
2023
298 919
≈ 60,4 E €
132 937
≈ 26,9 E €
3
2022
274 997
≈ 55,8 E €
139 300
≈ 28,2 E €
2
2021
294 340
≈ 59,8 E €
171 192
≈ 34,8 E €
3
2020
297 081
≈ 61,4 E €
169 728
≈ 35,1 E €
3
2019
290 929
≈ 61,3 E €
168 357
≈ 35,5 E €
2
2018
282 319
≈ 60,7 E €
170 300
≈ 36,6 E €
2
2017
219 417
≈ 48 E €
111 662
≈ 24,4 E €
2
2016
215 169
≈ 47,9 E €
96 827
≈ 21,6 E €
2
2015
143 045
≈ 32,2 E €
8024
≈ 1,81 E €
3
2014
131 202
≈ 29,5 E €
76 236
≈ 17,2 E €
3
2013
87 448
≈ 19,8 E €
44 269
≈ 10 E €
2
2012
61 900
≈ 13,9 E €
13 163
≈ 2,95 E €
2

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

52,7%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

51,4%

Likviditási mutató

0,74

Eszközforgási sebesség

0,76

Árbevétel / alkalmazott

248 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2024-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SERVIA-CONT GIAS SRL după CUI?

Cauți CUI 24599021. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SERVIA-CONT GIAS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SERVIA-CONT GIAS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SERVIA-CONT GIAS SRL, CUI 24599021, nr. Reg. Com. J2008003627350, sediu Sat Giarmata, Comuna Giarmata, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SERVIA-CONT GIAS SRL în 2025?

SERVIA-CONT GIAS SRL (CUI 24599021) a avut o marjă de profit net de 52,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).