Vissza a kereséshez

ANDREVAL SRL

AktívÁFA-regisztrált

ANDREVAL SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în Comuna Limanu, județul Constanța. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 24469641 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Constanța #6286CAEN 4711 #8782

Általános információk

NévANDREVAL SRL
CUI24469641
CégjegyzékszámJ13/3301/2008
CímPortului, 8, Sat 2 Mai, Comuna Limanu, Constanţa
Fő CAEN-kód4711
Bejegyzés dátuma15/09/2008
AdóhatóságUnitatea Fiscală Municipală Mangalia
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
DUMITRU MARIUSadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

861 E RON

vs 959 E RON

≈ 171 E €

Profit net (2025)

90,1 E RON

vs 226 E RON

≈ 17,9 E €

Capitaluri proprii (2025)

-8,15 E RON

vs 128 E RON

≈ -1,62 E €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
861 163
≈ 171 E €
90 055
≈ 17,9 E €
2
2024
959 337
≈ 193 E €
226 220
≈ 45,5 E €
2
2023
819 394
≈ 166 E €
329 338
≈ 66,6 E €
2
2022
747 935
≈ 152 E €
272 075
≈ 55,2 E €
2
2021
699 762
≈ 142 E €
302 073
≈ 61,4 E €
2
2020
552 114
≈ 114 E €
185 988
≈ 38,5 E €
2
2019
608 039
≈ 128 E €
246 353
≈ 51,9 E €
2
2018
153 624
≈ 33 E €
47 610
≈ 10,2 E €
2
2017
134 550
≈ 29,5 E €
11 134
≈ 2,44 E €
1
2016
130 575
≈ 29,1 E €
-22 659
≈ -5,05 E €
2
2015
200 745
≈ 45,2 E €
112 937
≈ 25,4 E €
4
2014
1085
≈ 244 €
-414
≈ -93,1 €
1
2013
8426
≈ 1,91 E €
5211
≈ 1,18 E €
2
2012
23 448
≈ 5,26 E €
-13 863
≈ -3,11 E €
2

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

10,5%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

—

Likviditási mutató

0,71

Eszközforgási sebesség

3,73

Árbevétel / alkalmazott

431 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2019-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ANDREVAL SRL după CUI?

Cauți CUI 24469641. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANDREVAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ANDREVAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ANDREVAL SRL, CUI 24469641, nr. Reg. Com. J13/3301/2008, sediu Sat 2 Mai, Comuna Limanu, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ANDREVAL SRL în 2025?

ANDREVAL SRL (CUI 24469641) a avut o marjă de profit net de 10,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).