Vissza a kereséshez

PETRODAN CONSTRUCTION SRL

AktívÁFA-regisztrált

PETRODAN CONSTRUCTION SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în comuna Tămășeni, județul Neamț. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 5.577.786 lei și un profit net de 1.209.191 lei cu 11 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 23962810 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Neamț #554CAEN 4100 #1175

Általános információk

NévPETRODAN CONSTRUCTION SRL
CUI23962810
CégjegyzékszámJ2008000829272
CímSat Adjudeni, Comuna Tămăşeni, Neamţ
Fő CAEN-kód4100
Bejegyzés dátuma28/05/2008
AdóhatóságUnitatea Fiscală Municipală ROMAN
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
MELUŢ PETRUadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

5,58 M RON

vs 6,03 M RON

≈ 1,11 M €

Profit net (2025)

1,21 M RON

vs 1,06 M RON

≈ 240 E €

Capitaluri proprii (2025)

3,45 M RON

vs 2 M RON

≈ 684 E €

Angajați (2025)

11
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
5 577 786
≈ 1,11 M €
1 209 191
≈ 240 E €
11
2024
6 033 606
≈ 1,21 M €
1 063 941
≈ 214 E €
9
2023
3 170 839
≈ 641 E €
34 044
≈ 6,88 E €
11
2022
2 508 770
≈ 509 E €
129 174
≈ 26,2 E €
7
2021
3 526 316
≈ 717 E €
279 174
≈ 56,7 E €
7
2020
1 740 439
≈ 360 E €
37 071
≈ 7,66 E €
4
2019
775 308
≈ 163 E €
14 102
≈ 2,97 E €
4
2018
197 371
≈ 42,4 E €
-62 993
≈ -13,5 E €
4
2017
836 658
≈ 183 E €
-96 812
≈ -21,2 E €
4
2016
810 250
≈ 180 E €
20 191
≈ 4,5 E €
4
2015
511 497
≈ 115 E €
43 983
≈ 9,89 E €
4
2014
282 282
≈ 63,5 E €
35 577
≈ 8 E €
4
2013
686 633
≈ 155 E €
63 116
≈ 14,3 E €
4
2012
386 412
≈ 86,7 E €
-42 440
≈ -9,52 E €
4

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

21,7%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

35,1%

Likviditási mutató

0,39

Eszközforgási sebesség

0,35

Árbevétel / alkalmazott

507 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2008-05-30—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PETRODAN CONSTRUCTION SRL după CUI?

Cauți CUI 23962810. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PETRODAN CONSTRUCTION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PETRODAN CONSTRUCTION SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PETRODAN CONSTRUCTION SRL, CUI 23962810, nr. Reg. Com. J2008000829272, sediu Sat Adjudeni, Comuna Tămăşeni, Neamţ.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PETRODAN CONSTRUCTION SRL în 2025?

PETRODAN CONSTRUCTION SRL (CUI 23962810) a avut o marjă de profit net de 21,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).